0
0
0

Сумки

Хіт продажів
Закінчується
Хіт продажів
Закінчується
Хіт продажів
Сумки

Сумка

Сумки з логотипом, мабуть, один з найвідоміших і популярних видів брендованої продукції. Їх різноманітність вражає, а варіантів кольорів, візерунків і написів наближається до нескінченності. Ось де можна розвернутися фантазії в створенні власної унікальної промо-сумки. Ви запитаєте-навіщо?
  • Сумки використовують практично всі. І старий, і молодий, і жінки, і чоловіки, і навіть собаки можуть носити сумку в пащі.
  • Сумка часто знаходиться на очах у людей - на вулиці, в магазинах, в офісі. Зображення на ній велике і видно здалеку.
  • Сумки, в більшості своїй, відносно дешеві.
  • У сумок досить велика площа для принта.
В сумі ми отримуємо виключно вдале поєднання властивостей. Вдале для використання в рекламі, в створенні іміджу, в розкрутці бренду. Ідеальніше рекламний носій важко придумати. Тож, купити сумки під нанесення - хороший варіант для будь-якого бізнесу.Брендовані сумки з вашим логотипом можна роздати клієнтам і співробітникам, можна обдарувати потенційних клієнтів на промо-акції (можна ще покласти всередину якісь Інформаційні або рекламні матеріали). Профіту багато, витрат мало.Друк на сумках Київ - саме так можна визначити напрямок нашої діяльності (одного з багатьох, точніше), тому в нашому онлайн-магазині ви знайдете величезну різноманітність сумок.

Фасон і колір-це важливо

На нашому сайті ви можете замовити нанесення логотипу на сумки самого різного фасону і кольору. В наявності є сумки для подорожей, для покупок, для документів, поясні, дорожні та спортивні, а також для ноутбуків і планшетів, і це ще не все.Сумки з логотипом на замовлення представлені різними брендами - від найпростіших до дорогих, з системою «Антизлодій» та іншими корисностями. Але всі вони незмінно якісні.Кольорів на вибір теж чимало-близько 30-ти. Можна підібрати найбільш підходящий до символіки Вашої компанії або до рекламованого бренду.

Сумки з фірмовим логотипом: вибір принта

Після вибору моделі і кольору сумки настає відповідальний момент – вибір принта і методу його нанесення. Саме зображення у Вас, ймовірно, вже напоготові, а ось способи нанесення ми можемо вам запропонувати наступні: лазерне гравірування, шильд, вишивка, термоперенос і шовкотрафарет. Варто коротко відзначити, що гравірування дає однотонне, але виключно стійке зображення. З вишивкою теж багато хто з нас знайомі – теж стійке, але вже кольорове зображення. Шильд-це невеликий відрізок матеріалу із заздалегідь нанесеним принтом. А термоперенос і шовкотрафарет – це кольорове, яскраве зображення, що отримується на спеціальній апаратурі. Вибір залежить від матеріалу сумки. І в цьому Вам допоможе онлайн-консультант або телефонний дзвінок до нас. Ми знаходимося в Києва, але працюємо по всій Україні.

І що ж після замовлення?

А після вибору конфігурації вашої брендованої сумки, наша компанія оперативно виконає замовлення і організовує доставку по Україні, щоб ваші рекламні ідеї почали якомога швидше втілюватися в життя.