0
0
0

Спецодяг

Спецодяг

Спецодяг

Брендований Спецодяг зараз використовується настільки широко, що важко собі уявити працівників ЖХК або будівельників без спеціальної форми. Її використовують і медичні працівники, і монтажники, і рятувальники, і взагалі всі, кому за родом роботи потрібна спеціалізована міцна і зручний одяг. Коли ми бачимо бригаду людей, одягнених в спецодяг з логотипом або назвою організації, Наша довіра до них вище, ніж до одягнених «не за формою». Чи Давно ви бачили в Києва співробітників комунальних служб без спецодягу? Ось-ось. Тому зараз наявність спецодягу з логотипом компанії - вже стандарт де-факто у відповідних організацій.

Які якості ми чекаємо від спецодягу?

Ті, кому за родом роботи потрібен Спецодяг, зазвичай зайняті травмонебезпечною діяльністю-будівництвом, порятунком людей або тварин і т.п. звичайно, одягати цих людей в бронежилети – не варіант. Повинна ж бути і повна свобода рухів. Тому саме для них випускається одяг, яку відрізняють особливі якості:
  • Міцність. Дуже щільна і міцна тканина охоронить від не надто серйозних травм-саден, подряпин, високої температури.
  • Зручність. Ніяких дизайнерських вишукувань, які можуть обмежувати руху.
  • Наявність кишень, куди можна покласти інструменти, блокнот, телефон.
  • Світловідбиваючі поверхні (не завжди; і часто вони пришиваються окремо)
  • Водовідштовхувальні властивості (для деяких моделей)
  • Назва організації або логотип фірми на одязі.
На нашому сайті ви можете купити спецодяг оптом від іменитого бренду Sol's. у тому числі такі відомі моделі, як Metal Pro, Force Pro та інші. Одяг від Sol's дуже міцна, зручна і красива (що рідкість для спецодягу). Якість, що називається, на рівні. У цьому ж розділі ви знайдете і багаторазові тканинні маски, на які також можливо нанесення свого принта.

Визначившись з моделлю одягу, можна вибрати і колір. Бажано, щоб він гармоніював з колірною гамою вашого логотипу і кольором напису. Не забуваємо - цей одяг з принтом будуть багато і часто бачити потенційні клієнти, та й просто перехожі. А реклама передбачає ефектність. Сіре на сірому-це не ефектно. Наша компанія пропонує на вибір наступні варіанти друк логотипу на одязі: вишивка (красиво і надовго), шовкотрафарет (також, дуже красиво і зносостійко) і індивідуально, за запитом. Проконсультуватися про методи ви можете у нашого онлайн-консультанта або по телефону. До слова, прямо на цій сторінці ви можете знайти фільтр по товарах, який прискорить процес вибору відповідного спецодягу. А на сторінках конкретних моделей є зручна послуга "купити в один клік" - пишете свій номер телефону, і ми передзвонюємо Вам.

Швидкий оптова доставка - це наш коник

Вибрати уніформу для співробітників і замовити друк на спецодязі - це тільки перший етап. А другий-це доставка. Ми беремо це завдання на себе і організуємо оперативну відправку по Україні. І дуже швидко ваші співробітники отримають новий, з голочки, Спецодяг.