0
0
0

Пластикові

Пластикові

Брелоки з пластику

Пластикові брелоки приваблюють своєю невисокою ціною, яскравістю, легкістю і оригінальністю. Піднести недорогу продукцію можна колегам по роботі, друзям, дітям, в якості подарунка при проведенні різних конкурсів. Така дрібничка стане приємним сюрпризом для всіх. Такі сувеніри зберігаються роками, нагадуючи про приємні моменти і радісні події. А приємні моменти хочеться згадувати частіше. Щоб сувенір став потужним і ефективним засобом, в якості рекламної продукції, ми пропонуємо вам виконати на брелоках друк логотипу, щоб зробити цей подарунок особливим і неповторним нагадуванням про Вас. Що написати або намалювати, залежить тільки від вашої фантазії. Інформація на брелоки наноситься методами тамподруку, уф-друку і шовкографії. Всі ці способи забезпечують яскравість і щільність кольору, утворюють міцний малюнок. Використовуються кращі барвники, завдяки чому зображення не вигоряє і не стирається.

Пластикові брелоки з логотипом

Брелоки з логотипом із пластику - це досить часто зустрічається на виставках, промо-акціях, семінарах та інших заходах сувенір, який обійдеться дешевше інших подібних аксесуарів, а користь принесе чималу. Що дає нанесення логотипу на брелок? Найголовніше-це індивідуальність і ненав'язливу рекламу, яка завжди буде привертати увагу. Хочете зробити свій бренд більш впізнаваним і збільшити продажі? А може бути, хочете "вивести в світ" нову компанію? Тоді, ви звернулися за адресою. У нас ви можете замовити брелоки з логотипом компанії різної форми, кольору і виду, а також функціональні брелоки з ліхтариком, відкривачкою або рулеткою, які будуть не тільки красивим, але і корисним аксесуаром. Купити брелоки з логотипом можна оптом, за дуже вигідними цінами.

Брелоки з власним принтом

Власний принт - це можливість реалізувати будь-який ваш задум, підкреслити ваш неповторний стиль, зробити його незабутнім. Це може бути фотографія, ексклюзивний напис, адреса, номерний знак автомобіля і т.д. наші фахівці допоможуть Вам в цьому і виконають будь-яке замовлення сумлінно і в найкоротші терміни. Замовивши у нас в інтернет-магазині друк на брелоках оптом, Ви будете приємно здивовані ціною і якістю.

Переваги пластикових брелоків як рекламного товару

Маленькі сувеніри з логотипами, які використовуються практично скрізь, як незвичайні візитки, для рекламних акцій, мають доведену ефективність. Переваги такої реклами, очевидні: доступна ціна різноманітність форм Широка кольорова палітра довгий термін служби охоплення широкої аудиторії ми створюємо незвичайну і оригінальну промо-продукцію, ціна виготовлення якої доступна навіть невеликому підприємству. Для вашої зручності та економії часу доступна оптова доставка в Києва і по всій Україні. Сподіваємося, що після першої покупки Ви станете нашим постійним клієнтом.