0
0
0

Жилет

Жилет

Жилет

Жилети можна розглядати як найважливіший елемент корпоративної культури-такий одяг можна носити і в офісі, і на складі, і на автозаправці. Крім того, саме жилетки, що називається, «маст хев» для промоутерів, працівників супермаркетів, транспортних компаній, будівельників. І будь-яких інших професій, які передбачають тривале перебування на вулиці, де потенційні клієнти будуть постійно бачити даних співробітників. І головне-будуть бачити друк на жилеті у вигляді логотипу, або назви компанії, або слогану, а то і всі разом.

За і проти

Жилети з логотипом - виключно практичний одяг. Її головні особливості-свобода рухів, хороша продувність (в теплу погоду), хоча є і утеплені моделі для холодів. Наявність великих поверхонь (спина, наприклад) робить можливим нанести свій логотип досить великого розміру, такий, що буде видно здалеку. Наявність (На деяких моделях) декількох кишень позиціонує Жилети саме як Одяг для роботи – в них можна покласти інструменти, смартфон, блокнот. Важко назвати якісь недоліки жилетів. Можливо, для сидячих професій (бухгалтер, програміст) вони не дуже підходять, хоча це теж спірно – є дуже тонкі жилети, які можна спокійно одягнути поверх сорочки. Мабуть, аргументів "проти" немає взагалі.

У нас є з чого вибирати

У нашому каталозі ви знайдете жилети з логотипом на замовлення від відомих брендів-Sol's, Floyd, James Harvest. Вже тільки це гарантує найвищу якість. Плюсом є можливість вибору кольору (виняток – кілька моделей, де такого вибору немає). Крім традиційних (на зразок чорного або оранжевого), є і більш рідкісні:
  • Хакі
  • Трояндовий
  • Неон-лайм
  • Бежевий
Розкид розмірів теж великий-від XS до 3XL, а ще є поділ на чоловічі моделі, на жіночі, і на унісекс. Замовити жилети під нанесення Ви можете на нашому сайті, з доставкою оптом. Видів нанесення три, а саме – термоперенос, вишивка і шовкотрафарет. Термоперенос, наприклад, дуже добре передає колір оригіналу. Він досить стійкий і є одним з найпопулярніших видів нанесення, так як можливий для поверхонь різного типу. Вишивка-класичний спосіб прикраси одягу. Зараз, звичайно, він автоматизований, але, тим не менш, є одним з найпрестижніших. Характеризується винятковою стійкістю»картинки". Шовкотрафарет-одна з найдосконаліших технологій. З плюсів-Висока якість і хороша передача кольору. Всі мінуси відносяться до деяких технологічних складнощів, а це вже наша проблема, яку ми успішно вирішуємо. Друк індивідуального принта - важливий момент кастомізації одягу. В Києва, наприклад, досить популярні всі три. Вибір способу - за Вами.

Чому Жилети-хороший вибір?

Ідеальні для проведення акції. Завдяки розмірам, ваш логотип або напис буде видно здалеку. Практичний. Вони щільні, зручні, і з кишенями. Що ще потрібно для ефективної роботи? Загалом, Якщо ви потрапили до нас, набравши в пошуковику «замовити друк на одязі Київ", то ви саме там де потрібно.