0
0
0

Блокнот

Закінчується
Закінчується
Хіт продажів
Закінчується
Закінчується
Хіт продажів
Закінчується
Блокнот

Блокнот

У повсякденному житті блокноти часто бувають необхідні і навіть рятівні. Не завжди є можливість скористатися гаджетом для того, щоб записати щось важливе, тому такий аксесуар затребуваний завжди і скрізь.Особливим попитом користуються недорогі блокноти з логотипом, які дозволяють привернути увагу максимальної кількості споживачів. Для співробітників сучасних офісів-це потрібна і корисна річ, практична і функціональна. Неможливо все зберігати в пам'яті. Записав список справ, зробив, викреслив. Що може бути зручніше?! Все записано, все " під рукою».Ці Канцелярські товари чудово підійдуть в якості невеликих сувенірів на будь-які свята (8 березня, день закоханих, день Народження, Новий рік) для друзів, коханих, дітей, колег. Для цих цілей, ви можете купити блокноти з логотипом оптом. Оригінальний подарунок обов'язково порадує дорослих і дітей.

Друк логотипу на блокнотах - відмінне рішення

Якісно оформлений блокнот свідчить про серйозний рівень компанії, підкреслює її позитивні характеристики.Наявність в руках ваших співробітників блокнотів з фірмовим логотипом виділить їх із загальної маси людей, що беруть участь в діловій зустрічі, і буде працювати на імідж компанії.Прагнете підвищити впізнаваність бренду і його впізнаваність?Тоді блокноти під замовлення з логотипом оптом - це те, що потрібно. Ви можете використовувати їх для масової роздачі на промо-заходах.Ці корисні презенти, що мають на обкладинці логотип компанії, не дозволять своїм новим власникам забути про те, хто їм подарував їх протягом усього часу користування. Крім власника рекламоносія, його бачать клієнти, колеги, друзі, завдяки чому впізнаваність бренду збільшується.При мінімальній вартості-це ефективний, довгостроковий інструмент ненав'язливої реклами, який принесе більше користі, ніж десятки рекламних плакатів або листівки. Який ще рекламний продукт зможе працювати на вас так довго? Тільки блокнот, виконаний у фірмовому стилі компанії!

Блокноти бувають різні-жовті, сині, червоні…

Здавалося б, блокнот він і є блокнот. Що там можна вибирати? Але, насправді, є, і вибір за Вами:
  • Формат. Від великого А4, до більш компактних А5, А5 міні, А6, В6.
  • Обкладинка. Картон, пластик, кожзам, принт і ще безліч, з великим вибором кольору.
  • Блок. У клітку, в лінійку, в точку, без розмітки. Колір-білий, кремовий.
  • Тип видання. Недатований, напівдатований.
Ми можемо запропонувати Вам блокноти під замовлення з логотипом оптом за дуже вигідною ціною. Сучасні друковані технології (шовкографія, тиснення, уф-друк, лазерне гравірування) дозволяють нанести на поверхню будь-які зображення, які можуть знадобитися.Це може бути будь-який напис, зображення, або і те, і інше. Методи нанесення гарантують стійкість, яскравий зовнішній вигляд і захист від стирання і вигорання фарби.Для вашої зручності та економії часу у нас є оптова доставка в Києва і по всіх куточках України.