0
0
0

Power Bank

Хіт продажів
Закінчується
Закінчується
Закінчується
Хіт продажів
Закінчується
Power Bank

Power bank

Сучасний power bank для нанесення, та й взагалі будь-який power bank - це один з гаджетів, які стали дуже... ні, стали просто надпопулярні в наше століття технологій. По суті, це ємний, але компактний акумулятор, призначений для підзарядки вашого телефону, навушників та іншої носимої електроніки. Зараз ці пристрої настільки популярні, що в повітрі буквально витає думка використовувати їх для брендування, для нанесення на них логотипу Вашої компанії або слогану.

Так чим вони хороші?

Цей електронний аксесуар дозволить Вам і Вашим співробітникам не залишитися без зв'язку через банального розряду батареї в умовах, коли немає можливості зарядки від мережі. Простий приклад - в офісі пропала електрика. І тут "банки енергії" прийдуть на допомогу. Тобто, перший важливий плюс-корисність.Другий плюс-power bank з логотипом компанії стане прекрасним подарунком для ваших співробітників, клієнтів, партнерів по бізнесу. Нанесене зображення завжди буде у них на увазі, спокійно і впевнено підтримуючи впізнаваність торгової марки, логотипу або слогану.І третій плюс закладений в самій назві гаджета - »power bank". При проголошенні цього словосполучення підсвідомо вимальовується ланцюжок асоціацій « " power, сила, міць, енергія, bank, банк, гроші, благополуччя». Неначе їх для рекламних цілей спеціально так назвали.

Енергія в красивій упаковці

Купити power bank не складає проблеми, а ось зробити якісний power bank з логотипом - ця послуга зустрічається вже рідше. У нашому онлайн-магазині ви знайдете зовнішні акумулятори на будь-який смак, колір, ємність (від 2000 маг до 17600 маг), з різними шнурами або взагалі без них. А вже різноманітність дизайну взагалі виходить за будь-які рамки-квадратні, круглі, у формі бруска або Дзеркальця, циліндричні з ліхтариком, у вигляді підставки для телефону, кругляши з функцією підігріву рук!Крім того, у нас є і бездротові зарядки з батареєю всередині, а також брелоки з комплектом конекторів на них. Загалом, є все, щоб не залишити Вас і Ваших співробітників без електроенергії в важливий момент.Вибір кольору теж досить великий-до Ваших послуг гамма з близько десяти кольорів гаджетів. Якщо у вашої компанії є корпоративний колір (або кольору), то можна вибрати максимально відповідний, якщо ж ні – то вибирати колір виходячи з хорошого поєднання фону з емблемою або написом.І, нарешті, вишенька на торті - ми здійснюємо друк на зарядних пристроях оптом. Методи нанесення зображення наступні:
  • Лазерне гравірування
  • Тамподрук
  • УФ-друк
  • Шовкотрафарет
Для різних пристроїв - свої методи друку. Вони залежать, в першу чергу, від матеріалу корпусу power bank'а. проконсультуватися про відповідний для Вас метод друк логотипу можна у нашого онлайн-консультанта.

Енергія оптом

Підкресліть свою індивідуальність брендовими зарядними пристроями - вони привнесуть нові красиві штрихи в образ вашої організації. Вони стануть ще однією сходинкою до більшої лояльності як співробітників, так і постійних клієнтів.Ми, в свою чергу, організуємо оптову доставку power bank'ів як по місту Києва, так і по всій Україні.