0
0
0

Щоденники

Закінчується
Закінчується
Хіт продажів
Щоденники

Щоденники

Щоденники, на яких є логотип компанії - це не тільки універсальний і корисний подарунок, але і невід'ємний елемент ділового світу, частина корпоративної культури.Їх замовляють в якості подарунків для партнерів і клієнтів, а також для співробітників самої компанії. Незважаючи на розвиток цифрових технологій і поява всіляких додатків, паперові щоденники залишаються надійними «помічниками», а часто виявляються ефективніше електронних аналогів, тому що завжди в «робочому стані».Цей невід'ємний атрибут ділової людини через свого невеликого розміру дозволяє носити його завжди з собою і записувати все необхідне. А гаджет, яким би зручним не був, має властивість розряджатися і виходити з ладу. Ви можете в самий невідповідний момент залишитися без інформації.

Корисний подарунок

На сайті представлені різні варіанти щоденників. На будь-який можна замовити друк власного логотипу. Вона перетворить звичайний канцелярський атрибут в ефектний і стильний друкарський продукт, необхідний як для співробітників компаній, так і для керівників. Недорогі Канцелярські аксесуари маленького формату застосовують в якості роздається матеріалу на рекламних акціях. Канцелярські товари з фірмовою символікою згуртовують команду і сприяють зростанню корпоративної культури. Така продукція допомагає створити позитивний образ і поліпшити репутацію фірми.Нанесення логотипу на Щоденник приверне увагу великої кількості людей текстом або гаслом, зазначеним на обкладинці.

Наш асортимент

Вибирати щоденник з логотипом на замовлення важливо пам'ятати, що це річ, яку часто беруть в руки, тому він повинен бути приємним на дотик, привабливим зовні і зручним у використанні.У нашому каталозі представлені вироби на будь-який смак і колір. Ми пропонуємо компактні вироби-це А5, А5 міні і А6, який поміститься навіть в маленьку сумочку або кишеню. Обкладинка може бути тверда, м'яка, гнучка, зроблена зі шкіри, шкірозамінника, балакрона в різних колірних рішеннях, з можливістю нанесення друку.Внутрішній блок, в залежності від побажань покупця може бути датованим, напівдатованим, недатованим, в клітку або в лінійку, в білому або кремовому кольорі.

Покупки у нас-вигідні покупки

Якщо естетична складова у виборі речей грає для Вас важливу роль, то вам необхідний стильний органайзер.Щоб зробити його таким, Вам потрібно купити щоденник під нанесення. Такий аксесуар зробить звичайний канцелярський атрибут ефектним і стильним друкарським продуктом, так як методи нанесення зображень гарантують яскраву, насичену кольором картинку.Плануєте придбати щоденники оптом з логотипом в Києві
  • Ціни на доступному рівні
  • Кваліфіковані співробітники
  • Якісний матеріали продукції, що виготовляється
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • Широкий вибір товарів
  • Роботи виконуються оперативно, в обумовлені терміни
  • Зручна і надійна доставка по Україні і Києва
  • Замовляючи у нас щоденники з логотипом оптом, Ви купуєте запам'ятовується і впізнаваний аксесуар, Який представляючи будь-яке підприємство, поліпшить тим самим враження ділових партнерів, інвесторів і клієнтів.Ми допоможемо підібрати товар, який підійде саме вам.