0
0
0

Годинники

Годинники

Годиники

Корпоративний стиль... З яких доданків він складається? З багатьох, але можна точно сказати-дуже важлива наявність брендування офісного приладдя. Наприклад, таких важливих офісних аксесуарів, як настінні та настільні годинники. Годинник з логотипом можна розвісити в офісних приміщеннях, а можна роздати їх співробітникам або подарувати особливо лояльним клієнтам – нехай вони і в повсякденному житті не забувають про Вашу компанію. Непоганою рекламою буде також вивісити годинник з фірмовим логотипом у приміщенні, де проходить будь-яка корпоративна акція. Загалом, маса застосувань.

Ефективність-запорука успіху

Хоча, здається, що такий спосіб просування бренду не надто ефективний, але це не так. Подумайте про те, скільки разів співробітник або (головне) клієнт погляне на цей годинник. Не кожному полювання лізти за смартфоном, якщо ось вони, рідні, прямо перед очима.Настільний годинник, в свою чергу, відрізняються меншими розмірами, і крім розміщення на офісних столах, їх можна оформити як сувенірну продукцію і роздаровувати всім, кому є сенс роздаровувати – співробітникам, клієнтам, бізнес-партнерам в якості сувеніра, що нагадує про важливість часу. А також, вручити учасникам конференції, виставки, На промо-акціях і так далі.Зрозуміло, що бізнес-партнер навряд чи вивісить годинник з вашим логотипом в своєму офісі (хоча, хто знає), зате їх можна повісити на стіну в мисливському або рибальському будиночку, який ви, наприклад, відвідуєте, коли вибираєтеся з діловими партнерами на природу.

Створіть власний годинник

Купити годинник під нанесення ви можете в нашому магазині, прямо на цій сторінці. А далі настає дуже цікавий момент-створення свого дизайну фірмових годинників.Можливості по кастомізації годин дуже великі. По-перше, для багатьох моделей можна вибрати колір – від чорних і синіх до білих і сріблястих. Тут потрібно враховувати фірмові кольори компанії і сполучуваність з символікою. По-друге, дуже важливий крок-нанесення власного логотипу. Наша компанія пропонує вам друк зображення на годиннику наступними методами:
  • УФ-друк (нанесення принта спеціальною фарбою, що застигає в УФ-світлі)
  • Тамподрук (перенесення зображення спеціальним тампоном з підготовленого кліше)
  • Шовкотрафарет (друк за трафаретом через спеціальну сітку)
  • За індивідуальним запитом (тут, як то кажуть, можливі варіанти).
Уточнити найбільш підходящий для Вас спосіб можна у онлайн-консультанта або по телефону.Яскрава і барвиста друк на годиннику (або навпаки – сувора і витримана в спокійних тонах) додасть новий цеглинка в будівлю Вашого корпоративного іміджу.

Час буде працювати на Вас

Ринок зростає і популярність брендованої продукції зростає слідом за ним. «Замовити годинник для нанесення Київ"- ці слова все частіше вводять в пошукову систему керівники і менеджери компаній і некомерційних організацій. Користь брендованих годин очевидна, тоненький струмочок перетворився на річку. Вливати. А ми організуємо для Вас оптову доставку по місту Києва і регіонам України.