0
0
0

Термосумки

Термосумки

Термосумки

Термосумка-простий варіант сумки-холодильника з внутрішнім фольгованим шаром, що нагадує звичайну сумку або рюкзак. Верхній шар роблять з міцних синтетичних тканин, що не пропускають сонячне світло і вологу. Вони мають різні розміри і форми.Сумки невеликого обсягу можуть зберігати початкову температуру близько 5 годин, а при використанні спеціальних акумуляторів холоду або пакетів сухого льоду, термін зберігання може збільшитися до 24 годин.Ідеально підійде, якщо ви вирішили організувати пікнік на природі, везете з собою ланч, берете продукти і напої на вечірку. Терморюкзак підходить для походів і дороги, завдяки максимально зручній для перенесення формі. Ідеальний для доставки: правильно розподілена вага, знижена навантаження на спину, вільні руки. Логотип компанії кур'єра-це значимий плюс в скарбничку переваг компанії з доставки.

Термосумки з логотипом - впізнаваність вашого бренду!

Нанесення логотипу на термосумки - дуже популярна послуга, що підвищує рівень довіри замовника. Бренд доставки візуально запам'ятовується оточуючими і служить рекламою. За фактом, кур'єр з фірмовою сумкою-це і є щоденна реклама, без додаткових вкладень.Якісний матеріал виробу і зносостійкий логотип дозволять тривалий час демонструвати Вашу символіку. Чим більше потенційних клієнтів побачать логотип вашої фірми, тим більше замовлень буде. Якщо ви займаєтеся транспортуванням медикаментів, продуктів або інших товарів в термосумках, то кращим рішенням буде зробити на них друк власного логотипу - це може бути назва фірми, адреса, телефон, будь-яке зображення, загалом, що завгодно. Підвищення статусу компанії і впізнаваність фірми Вам гарантовані!Крім того, термосумки з фірмовим логотипом - хороший варіант для оригінального подарунка співробітникам і клієнтам, який буде корисний всім.Вирушаючи в похід, на пікнік або в тривалу подорож, вони будуть брати цей корисний аксесуар з собою і з вдячністю згадувати про Вас. А яскравий логотип вашої компанії буде привертати увагу оточуючих і служити ненав'язливою рекламою.

Якісний друк - це до нас

Замовити термосумки під нанесення - вірне рішення, про яке Вам не доведеться шкодувати. Ми пропонуємо якісну продукцію і сучасні методи друку за вигідними цінами:Термоперенос. Це спосіб перенесення зображення на різні поверхні під впливом температури. В результаті ми отримуємо повнокольоровий друк.Шовкографія. Нанесення фарб (або іншої речовини) за допомогою трафаретів. Яскраві і щільні кольори вам забезпечені.Друк на термосумках оптом здійснюється для всіх видів замовлень, незалежно від того, що ви доставляєте – гарячі обіди, піцу, салати, ліки і т.д. напис наноситься на ту частину виробу, яка найбільше відкрита для огляду і залучення уваги при пересуванні кур'єра, тому яскравий і впізнаваний логотип в найближчому часі виправдає ваші очікування. Визначившись з вибором і оформивши замовлення, вам залишається тільки чекати отримання товару, тому що у нас є оптова доставка у всі регіони, а також по Києва.