0
0
0

Ручки

Хіт продажів
Хіт продажів
Хіт продажів
Хіт продажів
Ручки

Брендовані ручки від Silcom - ідеальне рішення для конференцій і презентацій

Авторучка з логотипом - результативний маркетинговий продукт, також ділової - пам'ятний подарунок. На відміну з багатьма маркетинговими носіями, вона ніяк не вважається настирливої. Навпаки - ручка зможе знадобитися у всякий період, з цієї причини приймається так само як потрібний, також зручний пам'ятний подарунок, що постійно близько руки, і нагадує про вашу фірму.

Рекламну ручку можливо застосовувати:

  1. Як маркетингову продукцію - з метою можливих споживачів, для промоакції або тренінгу;
  2. Діловий-пам'ятний подарунок (правильніше підбирати дорогі брендовані) з метою партнерів;
  3. Колективні презенти в інтересах персоналу;
  4. Елемент фірмового стилю фірми (особливо в банках, різних фірмах, в якому місці покупцям необхідно записувати положення, підписувати папери);
  5. Незабутні подарунки в період конференцій, маркетингових а також PR-фірм.

Роблення логотипу зверху ручки: як підібрати?

Кулькові ручки виробляють з пластмаси (економні види), сплаву (іміджеві) або їх поєднання. Використаний Матеріал має великий вплив в підбір виду друку. З Метою застосовуються:

  • Лазерне нанесення застосовується на металевих виробах. З підтримкою особливого верстата зображення або текст випрасовується, спопеляє в площині. Процес дуже тонкий, обходиться дорожче. Однак виглядає цінно і неповторно. Ідеальна версія для іменних ручок а також продукту бізнес-класу.
  • Тамподрук - спосіб, при якому зображення наноситься з підтримкою машина - фігури. Підійде з метою великих тиражів, проводиться в короткий термін. Друк підійде для пластмасових ручок. Подібним методом можна зробити емблема в запальнички, брелоки та інші подарунки з пластмаси.
  • Повнокольорове друкування в пластиці передбачає допоміжну обробку оболонки забарвлення ультрафіолетом. Це гарантує довготривалу стійкість. Відображення можливо накреслити на об'єкт будь-якій фігури. Рекламна авторучка - порівняно недорогий, проте привабливий пам'ятний подарунок заради покупців. Їх можливо віддрукувати величезним тиражем. Бажаєте порадувати партнерів або особливо значущих покупців? Правильніше підібрати комплект ручок в привабливій коробці - неповторний і вражаючий вид.

Як вибрати виробництво авторучок з нанесенням логотипу?

Вибираєте елегантні іменні подарунки?

Іменні авторучки - це найдоступнішою ціною, рентабельний і яскравий варіант.

Від кількості погляд розбігається?

Ми зможемо вам допомогти вибрати найбільш раціональний варіант, дадуть відповідь на всі без винятку питання.

Ви зможете вибрати друкування зверху ручки свого логотипу або замовити у наших дизайнерів. Вийде кілька дорожче, однак вони намалюють емблему такий, що забезпечить точне нанесення на ручці.

Ви зможете оформити заявку за допомогою інтернет-сайту, або за номером телефонна, обговоривши аспекти з нашим менеджером. За вимогами покупця ми можемо зробити комплекти брендованих ручок в подарунковій упаковці, або збагатити їх іншими бізнес - девайсами: блокнотами, ежедневниками також ін.

Ми забезпечуємо миттєве також високоякісне виконання. Доставка по всій Україні!