0
0
0

Ручка

Хіт продажів
Хіт продажів
Хіт продажів
Хіт продажів
Хіт продажів
Хіт продажів
Ручка

Брендовані ручки від Silcom-ідеальне рішення для конференцій і презентацій

Авторучка з логотипом-результативний маркетинговий продукт, також діловий-пам'ятний подарунок. На відміну від багатьох маркетингових компаній, вона ніяк не вважається настирливою. Навпаки-ручка сможетпотребоваться у всякий період,з цієї причини приймається так само як потрібний, також зручний пам'ятний подарунок, що постійно біля руки, і пригадує про вашейфірме.

Рекламну ручку можливо застосовувати:

  1. Як маркетингову продукцію - з метою можливих споживачів, для промоакції або тренінгу;
  2. Діловий-пам'ятний подарунок (правильніше підбирати дорогі брендування) з метою партнерів;
  3. Колективні презенти в інтересах персоналу;
  4. Елемент фірмового стилю фірми (особливо в банках, різних фірмах, в якому місці покупцям необхідно записувати положення, підписувати папери);
  5. Незабутні подарунки в період конференцій, маркетингових а також PR-фірм.

Роблення логотипу зверху ручки: Як підібрати?

Кулькові ручки виробляють з пластмаси (економні види),сплаву (іміджеві) або їх поєднання. Використаний матеріал надає великий вплив в підбір виду друку. З метою застосовуються:

  • Лазерне нанесення застосовується на металевих виробах.З підтримкою особливого верстата зображення або текст вичавлюються, спопеляється вполоскости. Процес дуже тонкий, обходиться дорожче. Однак виглядає цінно инеповторимо. Ідеальна версія для іменних ручок а також продукту бізнес-класу.
  • Тамподрук-спосіб, при якому зображення наноситьсясо підтримкою машина-фігури. Підійде з метою великих тиражів, проводиться вкороткий термін. Друк підійде для пластмасових ручок. Подібним методом можна сделатьемблема в запальнички, Брелоки та інші подарунки з пластмаси.
  • Повнокольорове друкування в пластиці предполагаетвспомогательную обробку оболонки забарвлення ультрафіолетом. Це гарантируетдолговременную стійкість. Відображення можливо накреслити на об'єкт який-небудь фігури. Рекламна авторучка-порівняно недорогий, однакопривабливий пам'ятний подарунок заради покупців. Їх можливо віддрукувати гучним тиражем. Бажаєте порадувати партнерів або особливо значимихпокупателей? Правильніше підібрати комплект ручок в привабливій коробці-неповторний і вражаючий вигляд.

Як вибрати виробництво авторучок з нанесенням логотипу?

Вибираєте елегантні іменні подарунки?

Іменні авторучки-це найдоступніший, рентабельний і яскравий варіант.

Від кількості погляд розбігається?

Ми зможемо Вам допомогти вибрати більш оптимальний варіант, дадуть відповідь на всі без винятку питання.

Ви зможете вибрати друкування зверху ручки свого логотипу і замовити у наших дизайнерів. Вийде дещо подорожче, проте вони будуть мати емблему такий, що забезпечить точне нанесення на ручці.

Ви зможете оформити заявку за допомогою інтернет-сайту, або пономеру телефонна, обговоривши аспекти з нашим менеджером. За вимогами покупцями можемо зробити комплекти брендірванних ручок в подарунковій упаковці, лібозбагатіть їх іншими бізнес-девайсами: блокнотами, щоденниками також ін.

Ми забезпечуємо Миттєве також високоякісне виконання.Доставка по всій Україні!

Часті питання