0
0
0

Чашки з блюдцем

Закінчується
Чашки з блюдцем

Чашки з блюдцем

У боротьбі за клієнта, в умовах серйозної конкуренції будь-які дрібниці мають значення, все йде в рахунок. Одним з відмінних способів підвищити впізнаваність бренду компанії є чашки і блюдця з логотипом. З одного боку – цей вид брендованої продукції відносно дешевий, а з іншого – дуже корисний для створення іміджу компанії. Це саме те, що називається " дешево і сердито».

Більше чашок, красивих і різних

Замовивши чашки в нашому онлайн-магазині поставить Вас перед важким – але таким приємним вибором-що найбільш підійде для вашої компанії? Адже ці невеликі керамічні та порцелянові вироби будуть, по суті, представляти Ваш бізнес. Показувати ще одну грань Вашої компанії, Вашого погляду на світ і на способи ведення бізнесу. Звучить трохи претензійно, але якщо вдуматися – адже так і є...отже, ви можете замовити наступні брендовані Набори:
  • Чайні комплекти
  • Набори для латте, капучіно, Еспресо
  • Неспеціалізовані комплекти з чашки і блюдця
З додаткових характеристик можна відзначити різні кольори (для деяких комплектів), різні матеріали (кераміка і фарфор), різна ємність.Ну, а оперативне виконання і оптова доставка - з нас.

Це красиве слово " деколь»

Принт на чашках з блюдцями можна зробити різними способами. Теоретично. А на практиці, одним з найоптимальніших способів виконати друк на подібній посуді є "деколь". У чому суть? Отже, ви підібрали для себе вподобаний комплект, вибрали колір і у Вас є унікальний логотип, який треба розмістити на чашці і блюдце. Після цього ми зробимо спеціальні "перекладні картинки", які переносяться на виріб, і потім впікаються в матеріал в особливих печах. Виходить дуже красиво і надійно. Недарма слово "деколь" спочатку походить від франц. » décalcomanie " - французи знають толк в красі...цей спосіб нанесення зображення на кераміку або фарфор відрізняється технологічною складністю. І це в повній мірі стосується саме підготовки до нанесення принта. Втім, у нас дуже багатий досвід роботи в даній сфері і результат вас порадує.

Симпатичний подарунок - це спосіб збільшити впізнаваність

Цілі для замовлення подібної продукції бувають різні-хтось покращує таким способом корпоративний дух у співробітників компанії, підвищує ентузіазм і згуртованість колективу, хтось робить упор на роботу з клієнтами, нинішніми і потенційними, а треті займаються поліпшенням іміджу компанії в усіх напрямках-і всередині компанії, і зовні.Що ми бачимо, коли набираємо в пошуковій системі «друк на чашках опт»? Та чого ми тільки не бачимо. І далеко не всі пропонують хороше співвідношення ціни і якості. Дуже часто буває нездоровий перевагу в якусь сторону. Вибираючи набір з чашки і блюдця на нашому сайті, ви вільні самі створити свою конфігурацію з брендованого посуду, яка буде радувати око Ваших партнерів по бізнесу, а головне – буде свідомо або підсвідомо нагадувати про існування вашої компанії як надійного і приємного ділового партнера.