0
0
0

Мультиинструменты

Закінчується
Мультиинструменты

Мультиінструмент

Що таке сучасний мультитул (він же «мультиінструмент»)? Це безліч невеликих інструментів, зібраних в одному корпусі, в якому вони закріплені і висуваються в міру потреби. Набори всередині мультитулів бувають найрізноманітніші, і в них трапляються досить несподівані знахідки.Ці комплекти бувають універсальні, а бувають і спеціалізовані – наприклад, мультитул для автомеханіка, для садівника, для рибалки, для туриста, для манікюру, і так далі, і так далі. Неможливо перерахувати всі області людської діяльності, де корисні мультиінструменти. Свою популярність вони завоювали саме завдяки своїй різноманітності (і компактним розмірам, звичайно).

У різноманітті-сила!

У нашому онлайн-магазині ви можете купити мультитул під нанесення, при цьому сфера застосування такого інструменту буде дуже різноманітна. Ось лише приблизний список того, що ви можете виявити в наборі:
  • Відкривачки для пляшок, банок, і Штопори
  • Різноманітні Викрутки
  • Ножі та ножиці
  • Плоскогубці і кусачки
  • Рукоять для біт і самі біти
  • Рулетка
  • Пилки і Напилки
Можна довго перераховувати вбудовані опції, особливо враховуючи, що деякі Мультитули включають в себе 34 предмета. До слова, у нас є і великі набори в жорстких кейсах, на яких особливо ефектно виглядатиме Ваш власний логотип.

Реклама на мультитулах

На відміну від» чистого " інструменту, мультитул брендований - це вже дещо інший рівень. Крім граничної практичності і користі, ці набори цілком можуть стати рекламним інструменти для просування вашого бренду або слогану. Є особлива категорія мультитулів, на які наносити фірмовий логотип особливо зручно - у них відповідна для цього площа і матеріал поверхні.Для багатьох моделей мультиінструментів в нашому онлайн-магазині доступний вибір кольору, що приємно, так як можна краще «потрапити» в корпоративну колірну гамму. Палітра становить 8-10 кольорів. І крім вибору кольору, ви можете прямо тут замовити нанесення логотипу методом тамподруку (кольорова і стійка) або лазерного гравіювання (не кольорова, але виключно стійка – це, по суті, випалювання по металу лазером).

Це корисно, ефективно і недорого

Мультитул з логотипом - відносно недорогий інструмент, який, однак, має величезний рекламний потенціал. Тому що він універсальний, а універсальні речі завжди популярніше спеціалізованих. Напевно цей корисний аксесуар пройде через безліч рук. І побачить Його безліч очей. Нанесення логотипу на мультитул - хороший хід по просуванню свого бренду "в життя", він завжди буде на виду у людей незалежно від того, піднесете ви його співробітникам, або постійним клієнтам, або як подарунок всім учасникам промоакції, конференції. В успіху такого способу підтримати свій імідж можна не сумніватися.Ми допоможемо вам з вибором і замовленням цих промо-аксесуарів. Наша компанія має чималий досвід друку на інструментах оптом. І, зрозуміло, є оперативна доставка по Києва і Україні.