0
0
0

Ручний інструмент

Ручний інструмент

Ручний інструмент

Брендовані інструменти - один з найкращих подарунків, як співробітникам, так і клієнтам компанії. Ця продукція і без бренду є непоганим презентом для тих, хто любить попрацювати руками або для тих, хто пов'язаний з будівництвом, сферою обробки приміщень, з виробництвом і установкою меблів, ремонтом автомобілів. Та що перераховувати – інструменти застосовуються скрізь. І в побуті теж, до речі кажучи. Тут на чолі кута стоїть практичність, а більшість людей вважають за краще саме практичні подарунки, а не символічні. А практичності вже для Вас додасть нанесений на інструмент логотип компанії. Бо реклама.

Для чого вони так потрібні?

Дивно було б упустити можливість використовувати такі популярні штучки в рекламі, в просуванні бренду, та й просто-в заохоченні співробітників. Тому ми дуже часто бачимо інструменти з логотипом будь-якої організації або просто з рекламним написом. Чому б не з'явитися інструментам з вашим логотипом? Вони не залежаться на складі. Приводом поширити всі ці різноманітні Мультитули, рулетки, багатофункціональні ножі, Набори інструментів може бути все що завгодно – конференції, святкування ювілею компанії, промо-акції і так далі. Головні ж плюси ручних інструментів:
  • Практична користь, як в роботі, так і в побуті
  • Невеликі розміри (це ж не верстат, все-таки)
  • Вони не вимагають джерел живлення і завжди готові до роботи (воістину-ідеальні співробітники)
  • Добре підходять для друку власного логотипу (в тому числі, і за вищепереліченими якостями).

Вибираємо правильно

А неправильного вибору і немає-всі вони хороші як за якістю, так і за популярністю. А щодо якісного нанесення логотипу на інструменти ми подбаємо. Якщо ви вирішили купити інструменти під нанесення слід враховувати один нюанс-інструменти різноманітні як за призначенням, так і за ціною, і за розміром. Якщо ви хочете презентувати мультитул в якості сувеніра, то можна більше орієнтуватися на зовнішній вигляд, а якщо мета – якісні брендовані інструменти для працівників, то варто звернути увагу на більш дорогі набори в жорстких кейсах. І навіть в такій, здавалося б, нескладній справі, як вибір інструменту, є і більш тонкі нюанси. Наприклад, співробітник займається протяжкою кабелів більше порадіє мультитулу з ножиками і плоскогубцями, ніж, наприклад, кейсу з газовими ключами і молотками. Ну і навпаки це теж працює. Наша компанія допоможе вам і з вибором і з друком на інструментах оптом. До Ваших послуг вибір з лазерного гравіювання, тамподруку і УФ-друку. Спосіб перенесення зображення залежить від типу поверхні інструменту або його кейса. Крім, методу нанесення, можна також вибирати і колір інструменту або його упаковки.

Дарувати подарунки приємніше, ніж отримувати

На нашому сайті ви можете замовити друк на інструментах, а ми організуємо оптову доставку кінцевої продукції по місту Києву та Україні. А потім настане найприємніший момент-роздача промо-сувенірів співробітникам, бізнес-партнерам і постійним клієнтам.