0
0
0

Промо

Хіт продажів
Хіт продажів
Хіт продажів
Хіт продажів
Промо

Промо-ручки

Ручки активно використовуються як в роботі, так і в повсякденному житті. І це незважаючи на те, що нас оточують комп'ютери і смартфони.Промо ручки з логотипом по праву вважаються найпопулярнішим видом брендованого товару. Вони прекрасно підходять в якості сувеніра, як для співробітників компанії, так і для клієнтів. Бюджетні ручки з нанесеним логотипом можна роздавати на промо-акціях, виставках, конференціях і презентаціях. А ручки преміум-класу можна вручити як подарунок діловим партнерам, колегам по бізнесу.Купити ручки з принтом - нескладно, але що ж робить їх таким привабливим рекламним товаром?
  • Низька ціна
  • Простота нанесення принта
  • Легка вага і невеликі розміри
  • Практична користь.
Кожен раз, використовуючи ручку з логотипом компанії, співробітник буде бачити ненав'язливе нагадування про компанію, в якій має честь працювати. І, що ще цінніше, ваш логотип будуть постійно бачити потенційні клієнти і бізнес-партнери. Брендовані ручки безумовно допоможуть зміцнити Ваш імідж як серйозної людини, і як серйозної компанії, з якою приємно мати справу. Саме тому зараз все частіше в пошуковику пишуть «замовити ручки для нанесення Київ».

Як вибрати "правильну" ручку

Різноманітність кулькових ручок можна порівняти хіба що з різноманітністю сніжинок – їх неймовірна безліч.Ручку можна вибрати просто за зовнішнім виглядом або за ціною, а можна і підібрати щось відповідне профілю компанії. Наприклад, є ручки з дерев'яним корпусом, а є з металевим або пластиковим. Є навіть з обробкою з тканини. Дизайн також відрізняється - є моделі з дуже строгим» нордичним " дизайном, а є веселенькі і барвисті.Вибір кольору також доступний для багатьох позицій-від чорних і білих до малинових і золотистих моделей.У каталозі ручок на нашому сайті ви знайдете не тільки брендові моделі ручок, але і ручки без родоводу, але з незмінно гарною якістю. Відрізняються вони, головним чином, ціною. Все як завжди - за іменитий бренд ми платимо трохи більше. Але воно того варте.Весь цей спектр можливостей дозволить вам створити свою оригінальну ручку для співробітників, для клієнтів, для друзів і родичів. А ще більше оригінальності їй додасть

Нанесення власного логотипу

Крім найширшого асортименту моделей, ми можемо вам запропонувати нанесення логотипу і написи на ручку. Це зробить її повноцінним рекламним інструментом. І, звичайно, вона стане новим штрихом в іміджі вашої організації.З доступних способів принта відзначимо наступні: дзеркальне гравірування, лазерне гравірування, тамподрук і УФ-друк. Про особливості цих методів ви можете дізнатися по телефону або у нашого онлайн-консультанта.У будь – якому випадку, результат буде якісним-наше професійне обладнання виконає Ваше замовлення в строк, і принт буде акуратним і стійким.

Отримайте, розпишіться... новою ручкою

Наш онлайн-магазин пропонує брендовані ручки оптом з оперативною оптовою доставкою в Києва і Україні.