0
0
0

Шапка

Закінчується
Хіт продажів
Шапка

Шапка

Відомо, що при зустрічі люди в першу чергу звертають увагу на обличчя. На жаль, нанесення принта на обличчя-виключено. Навряд чи Ваш клієнт або бізнес-партнер визнає це хорошим тоном. Але не біда, є ж відмінний компроміс – шапки з логотипом на замовлення. Вони завжди на виду, розташовуються високо, площа достатня для нанесення логотипу або напису. Виглядає ошатно і голова в теплі. Загалом, одні плюси.

Без шапки-нікуди

Чим же так корисний цей звичний вид одягу в справі створення образу компанії? Чому шапки під нанесення так популярні у корпоративних замовників? Відповідей кілька. По-перше, практичність і реальна користь. Співробітники із задоволенням будуть носити якісну шапку з логотипом Вашої компанії. Це тепло, це створює відчуття приналежності до компанії, до колективу. Відчуття, що співробітник поділяє спільні ідеали з групою людей.По-друге, друк на шапках популярна через свою досить низьку ціну.По-третє, хороша ефективність від такого роду брендованого одягу, так як вона високо розташовується, і зовсім поруч з особою. Співробітника Вашої компанії будуть здалеку ідентифікувати саме по шапці з логотипом або написом.По-четверте, це відмінний сувенірний подарунок партнерам по бізнесу. Це знак уваги.

Вибір складний, але приємний

Так буває, коли є з чого вибирати, і ось прям все подобається. Описуючи цей розділ нашого магазину, можна написати так «Шапки з логотипом оптом", а можна ще додати про багаті можливості вибору кольору, плюс до них є і вже наявні візерунки (крім додаткового друку), про матеріал головних уборів, про варіанти нанесення зображення...до речі, про останній. Ми пропонуємо вам на вибір два типи друку на шапках - вишивка (зображення вишивається нитками прямо на матеріалі) і шеврон (здійснюється друк логотипу на відрізок тканини, а потім вже цей відрізок пришивається до виробу). Обидва варіанти виключно довговічні. Виглядають дуже симпатично, і вибір слід робити в залежності від матеріалу, з якого виготовлена шапка:
  • Фліс
  • Акрил
  • Акрил і еластан
  • Бавовна
З цього питання ви можете проконсультуватися з нашим онлайн-помічником.Ми приймаємо замовлення на виготовлення промо-шапок і здійснюємо доставку по Україні і місту Києва.

Шапка як маркетинговий інструмент

Сукупність всіх перерахованих вище приємностей ставить ці головні убори практично поза конкуренцією перед іншими видами брендованої продукції. Є варіанти, які можна порівняти, але щоб краще?.. Навряд.За статистикою, друк на одязі дуже популярна саме для шапок. Не тільки, звичайно, але тим не менш.Зрештою, в таких головних уборах можна, наприклад, вибратися всім колективом на природу, коли вже холоднувато, але ще не дуже. Коли ще можна влаштувати Корпоративний пікнік і помахати рукою слідом тікає теплим дням. А випадковий перехожий, побачивши Ваш колектив, подумає: "а вони вміють відпочивати. І працювати, напевно, вміють, - всі одягнені у фірмовий одяг". І це добре, це правильно.