0
0
0

Аксесуари для посуду

Аксесуари для посуду

Аксесуари для посуду

Реклама-це не тільки банери на вулиці і ТВ-ролики. Вона різноманітна і одне з її цікавих проявів-це брендовані корисності на кшталт аксесуарів для посуду. Перефразуємо відомий вислів Ніла Армстронга- "маленький крок для компанії, але величезний стрибок для вашого іміджу". Іншими словами - при мінімальних витратах, Ви отримуєте хороший результат. Індивідуальний стиль адже визначається не тільки по одягу з логотипом або зовнішнім оформленням автомобілів компанії. Він складається і з невеликих предметів з емблемою або назвою організації.

Робимо корисне ще корисніше

Такі цікаві аксесуари, як кришки для термокружки, або тактильні рукавички, що дозволяють працювати зі смартфоном, створюють впізнаваність бренду. Нехай навіть напис або логотип будуть невеликими, все одно – підсвідомо вони запам'ятаються. Друк логотипів на аксесуарах для посуду затребувана для таких категорій, як верхнє або середнє силіконове кільце для термокружки, кришка або основа для неї ж, подарункові упаковки для термосів і фляг різного об'єму, металевий ніж зі штопором, відкривачкою і невеликим ножиком. Всі вони мають свої переваги, а об'єднує їх наступне:
  • Привабливий дизайн (часто, з вибором кольору)
  • Низька ціна
  • Практична користь
  • Невеликі розміри і вага (що важливо при оптовій доставці зберігання)
У чому користь таких аксесуарів ми вже згадали вище. І для прикладу ось така ситуація: наближається великий футбольний матч, і Ви зі своїм колективом вирішили його відвідати. Для такого заходу можна замовивши основи термостаканов з друком логотипів, а також кришки і кільця до них. Зібрати таке ось маленьке брендоване диво. І піти на матч з гарячою кавою або чаєм в термосах (якщо справа відбувається в холодну погоду, звичайно). Правда, невідомо як поставляться до таких аксесуарів вболівальники іншої команди, але це спорт все-таки. Ще краще відвідати якусь акцію під відкритим небом з впізнаваними стаканчиками в руках. І в рукавичках з принтом. Простір для фантазії тут є. Зрештою, можна просто роздати таку сувенірну продукцію на виставці або промо-акції. Або просто поширити аксесуари будь-яким доступним способом серед бізнес-партнерів, клієнтів, друзів і знайомих. І ось тут вже стане в нагоді і подарункова упаковка з елегантним оформленням.

Ми допоможемо створити імідж

У нашому онлайн-магазині ви можете замовити дані аксесуари за низькими цінами і з доставкою по Києва і регіонам України. Якість нашої продукції незмінно висока. Вибір відповідної технології нанесення зображення для цієї категорії здійснюється індивідуально, за запитом. Вам завжди допоможе наш онлайн-консультант, і, крім того, можна зателефонувати і уточнити деталі.

А чи треба?

Брендований посуд і аксесуари для неї – це вже практично обов'язковий атрибут будь-якої комерційної організації. Та й багатьох некомерційних теж. Це один з гвинтиків, які скріплюють Ваш колектив в щось цілісне. Створюють певний образ у оточуючих вас людей.