0
0
0

Аудіо

Аудіо

Аудіо

Що ми можемо брендувати? Що слід брендувати? Звідки нам чекати максимальний ефект? Складні питання і навряд чи хтось може дати на них стовідсотково однозначні відповіді. Хоча... брендувати, наприклад, офісного кота нанесенням принта на лоб навряд чи буде прийнято "на ура" (особливо котом). А ось нанести Ваш логотип на портативну колонку-ідея хороша. Це особливо актуально, якщо сфера інтересів Вашої компанії пов'язана зі звуком – Аудіотехніка, звукозапис, проведення концертів і так далі. Але навіть якщо ні – портативні колонки і навушники з логотипом стануть приємним подарунком для Ваших клієнтів, знаком уваги для партнерів по бізнесу, символом визнання заслуг для Ваших співробітників.

Відточуємо образ компанії

Напевно, ніхто не стане сперечатися, що брендована продукція з власним логотипом - один з необхідних кроків до комерційного успіху компанії, і чим більше асортимент промо-продукції представлений у вашому бізнесі, тим краще.У нашому магазині Ви можете замовити як самі портативні колонки і навушники, так і друк логотипу на аудіотехніці. Методи друку відрізняються для різних моделей: тамподрук, шовкотрафарет і індивідуально, за запитом (деякі колонки мають складну поверхню і в таких випадках вибір способу нанесення обговорюється з консультантом). У будь-якому випадку друк виконується на професійному обладнанні високоякісними матеріалами, і результат буде приємний для очей.Самі колонки теж різних типів-провідні моделі і bluetooth-колонки.

Чим такі привабливі брендовані аксесуари

Для кого-то очевидно, що купити колонки з логотипом або, скажімо, навушники-хороше рішення. Для когось-ні. Ось тільки деякі з позитивних якостей такого роду промо-продукції:
  • Вони привабливі зовні (особливо, після нанесення логотипу або напису)
  • Вони корисні - можна послухати музику або аудіокнигу, послухати радіо або поговорити по смартфону в гарнітурі
  • Вони невеликі-Користувач такого гаджета може завжди його носити з собою (реклама знову ж таки), а якщо це навушники у вухах-то ефект подвоюється!
  • Навушники і колонки для нанесення відносно недорогі-їх можна вручати постійним клієнтам, додаючи плюсів в образ Компанії (такий клієнт, швидше за все, повернеться знову, адже його тут люблять; і розповість родичам і друзям про вас).

Популярність колонок і навушників-ключ до успіху

Портативна акустика давно завоювала визнання у людей самого різного кола інтересів, різного віку. І у колонок, і у навушників є свої області застосування. Саме тому є сенс направити їх популярність в рекламне русло, додавши трохи фірмових штрихів у зовнішній вигляд цих гаджетів.Замовити друк оптом Ви можете в нашому магазині, на цьому сайті. Є зручний калькулятор, який допоможе обчислити підсумкову вартість замовлення. Вам не доведеться довго чекати - ми оперативно виконаємо Ваші побажання по частині оформлення навушників і колонок і організуємо доставку по Україні і місту Києва, зокрема.