0
0
0

Портмоне

Закінчується
Закінчується
Закінчується
Портмоне

Портмоне

Портмоне з логотипом компанії - виключно важливий атрибут для іміджу ділової людини. Класичний образ бізнесмена-строгий костюм з краваткою і ременем, туфлі, механічний годинник і портмоне. На відміну від гаманців, які більші, завжди мають відділення для дрібниці і формально є жіночим аксесуаром, а також від гаманців, які знову ж таки більші, і без відділу для дрібниці (і вважаються чоловічим аксесуаром), портмоне поєднує в собі переваги всіх «гаманців». Він не надто великий, не надто маленький, орієнтований на паперові купюри, кредитні картки, візитки. Рідко має відділення для дріб'язку. І вважається універсальним, як для чоловіків, так і для жінок, хоча є і спеціалізовані моделі. Але давайте розглянемо інший варіант цього потрібного вироби – портмоне з нанесенням логотипу.

Портмоне в створенні іміджу... чому саме він?

Тут кілька вагомих причин. Крім, власне, практичної користі, нанесений принт робить цей аксесуар унікальним. Він звертає на себе увагу оточуючих, він додає дещицю індивідуальності власнику. Оточуючим без зайвих слів ясно, до якого кола відноситься господар портмоне. Крім того, саме портмоне можна назвати одним з кращих подарунків співробітникам компанії, так як однаковість цих аксесуарів в колективі і створює неповторний фірмовий стиль. Вручаючи такий подарунок компанія як би тонко натякає співробітникам, що їм скоро знадобиться нова ємність для грошей (за умови сумлінної роботи, зрозуміло). Цілком можна дарувати такий сувенір і постійним клієнтам, знову ж тонко натякаючи, що гроші з цього портмоне краще витрачати у Вас. Портмоне-це справа тонка.

Друкувати власний логотип на портмоне

Можливостей по кастомізації цього аксесуара хоч відбавляй. Наприклад, у нас ви можете вибрати портмоне під нанесення самих різних моделей - як чоловічих, так і жіночих (і плюс унісекс). Є і портмоне, і органайзери, і гаманці, і затискачі для купюр. Є ще цікаві варіанти з системою» Антизлодій " кількість варіантів забарвлення теж немаленьке – близько п'ятнадцяти кольорів. А вже після всього цього можна замовляти і принт. Вибрати метод друку можна з наступних варіантів:
  • Лазерне гравірування
  • Тамподрук
  • Тампоперенос
  • Тиснення
  • УФ-друк
  • Шовкотрафарет.
Всі ці методи добре відпрацьовані і виконуються на професійному обладнанні в місті Києва. А вибір залежить тільки від ваших смакових уподобань і типу матеріалу портмоне. Уточнити подробиці можна у нашого онлайн-консультанта або по телефону. Замовити оптовий друк на портмоне можна прямо на цій сторінці, благо є зручний фільтр і калькулятор ціни. А ми організуємо оптову доставку.

Зробіть ще один крок до успіху

Все наше життя-це ланцюжок кроків, ланцюжок з причин і наслідків. Тільки від нас залежить-чи зробимо ми крок в правильну сторону або помилимося. Банальності іноді дуже точно відображають суть. Зробіть правильний крок, а ми тільки натякнемо, що здійснюємо доставку по Україні.