0
0
0

Металевий

Металевий

Металеві брелоки

У перекладі з французької мови, брелок означає "прикраса, амулет", а це означає, що він завжди або майже завжди знаходиться зі своїм власником. Важко уявити людину, у якого немає на ключах цієї штучки.Друк логотипу на сувенірах-це відмінна можливість заявити про себе. Тому в бізнесі брелок все частіше стали використовувати в якості сувенірного і рекламного предмета.Металеві брелоки - не виняток і мають свої переваги: міцність і довговічність. Якісні та стильні сувеніри завжди будуть на виду.Металеві брелоки з логотипом досить функціональні і обходяться недорого в порівнянні з іншими видами реклами, що важливо. До того ж ці маленькі дрібнички, що мають логотип компанії, причеплені, наприклад, на ключі, на сумку або інші аксесуари непомітно і ненав'язливо будуть служити рекламним інструментом, що несе потрібну і важливу інформацію про компанію або будь-яких послугах.

Який брелок вибрати?

Якщо ви задалися питанням, Який же брелок вибрати, то наш магазин, який знаходиться в Києва, з величезним задоволенням пропонує вам великий вибір різноманітних брелоків, зроблених з якісних матеріалів, що мають зручне кільце кріплення:
  • Брелоки, що представляють собою металеві ярлички, які можуть мати, як пряму форму, так і вигнуту, круглу або прямокутну, з пластиковою основою і без.
  • Функціональні брелоки-ліхтарики, зроблені з якісного алюмінію, міцні, надійні, легкі у використанні, оснащені LED-технологією, що забезпечує хороше освітлення, є в різних кольорах,
  • Брелоки-відкривачки. Ви завжди зможете відкрити пляшку з водою або напоєм.
  • Комбіновані брелоки-метал з міцним кольоровим тканинним ремінцем. Буде оригінально виглядати з Вашим брендом.
  • Брелоки з годинниковим механізмом. Годинник завжди буде у Вас під рукою.
  • Брелоки, що крутяться навколо своєї осі. Незвичайні, цікаві брелочки нікого не залишать байдужим.
Як бачите, вибір немаленький. У нас же ви можете замовити друк на брелоках, яка виконується лазерним гравіюванням, що забезпечує естетичність, високу точність і деталізацію напису або зображення, а також зносостійкість. А це означає, що вона не зітреться, не змиється, не осиплеться, загалом, прослужить довго.

Брендовані брелоки - корисний подарунок

Отже, в чому ж користь від такого подарунка?В першу чергу користь отримують власники компаній, які хочуть купити брелоки з логотипом, тому що ці багатофункціональні сувеніри-це хороший спосіб для залучення уваги оточуючих. При невеликих вкладеннях, ви зможете розширити клієнтську базу, залучити нових клієнтів, підвищити впізнаваність бренду.Ексклюзивні брелоки з логотипом-це довговічний, ненудний і стильний сувенір, який підкреслить високий імідж вашої компанії. Це економічно вигідний подарунок для вашого бізнесу, який буде приємний будь-якому одержувачу.