0
0
0

Ліхтарик

Ліхтарик

Ліхтарик

Ситуації, коли нам буває потрібен ліхтарик, виникають часто. Іноді від цього нехитрого предмета може залежати життя (наприклад, коли треба посвітити на сходи в темному під'їзді). Або ситуація страшніша-треба заспокоїти співробітницю в офісі, посвітивши За меблі, щоб вона переконалася – там немає ніякої миші. Всяке буває. Користь і зручність брелків-ліхтариків ще й в тому, що на кільце цього аксесуара можна закріпити Ключі. І маленький джерело світла буде завжди поруч. Ці маленькі і корисні предмети просто народжені для друку логотипу компанії. Адже паличка-виручалочка викликає позитивні емоції, а якщо вони будуть щільно асоціюватися з символікою компанії, то це саме те, що нам треба. Брендовані ліхтарики - не новинка у сфері створення іміджу організації. Це вже, практично, традиційний аксесуар, який можна роздати співробітникам або постійним клієнтам, а також вручити у вигляді сувеніра партнерам по бізнесу. Застосувань-маса. І маса можливостей по оформленню і вибору конкретних моделей ліхтариків, але про це нижче.

Брелоки, підвіски, ручки - що вибрати?

Замовити ліхтарик з принтом - нескладно, куди складніше зорієнтуватися в морі цих симпатичних, корисних і ефективних аксесуарів. Дизайн ліхтариків з логотипом дуже сильно відрізняється від моделі до моделі. В якому тільки форм-факторі їх не випускають виробники:
  • Брелок
  • Підвіски на шию
  • Ручки з ліхтариком
  • Класичні ліхтарі
  • Лампа
Але ж всі вони поділяються і ще по безлічі інших параметрів: розмір, сила світлового потоку, тип джерела світла (LED або лампочка) і тип харчування (традиційні батарейки або динамо-машинка, що дозволяє ліхтарику світити на м'язовій силі кисті).

Додамо ліхтарику трошки лиску

Все це, звичайно, добре, але Вас адже, напевно, більше цікавить друк логотипу на ліхтариках? Ми можемо зробити Ваш власний принт на ліхтариках будь-якого типу, і неважливо-чи буде це логотип, або напис, або і те, і інше. Вистачило б місця. Друк здійснюється на сучасному обладнанні методами шовкотрафарету, тамподруку та лазерним гравіюванням. Спосіб нанесення логотипів вибирається виходячи з матеріалу корпус ліхтарика. Подивитися для яких моделей доступний кожен метод можна по фільтру товарів в нашому каталозі, або уточнити цей момент у онлайн-консультанта. Для більшості ліхтариків є можливість вибрати колір. Всього доступно більше десяти кольорів цих сувенірів. Ви можете вибрати з них найбільш підходящий до іміджу вашої організації – строгий чорний, або весняний салатовий, або життєрадісний Помаранчевий.

Так що це таке – брелок ліхтарик з нанесенням? Підводячи підсумок, скажімо так-це невеликий пристрій з металевим або пластиковим корпусом, призначений для підсвічування темних місць (вночі, наприклад). Всередині знаходиться батарея або механізм для вироблення електрики. І головне - на корпусі віддрукована і радує око символіка компанії. Друк на ліхтариках опт - це наша спеціалізація, тому ми виконаємо Ваше замовлення в строк і доставимо його по місту Києва і регіонам України.