0
0
0

Для спорту

Для спорту

Одяг для спорту

Одяг для спортивних заходів – вкрай затребуваний товар. Здоровий спосіб життя і спортивна активність все більше входять в моду. Більшість компаній, як невеликих, так і великих, також заохочують фізичну активність своїх співробітників, адже це неминуче призведе до поліпшення здоров'я і загального самопочуття людей, а значить і ефективність роботи зросте. Одяг для спорту відрізняється від звичайної легкого одягу на зразок футболок – вона повинна добре пропускати повітря і бути міцною, вбирати вологу, але не віддавати її назад. Хорошим тоном, а іноді і обов'язковою опцією, є спорт-одяг з нанесеним зображенням. Це може бути символіка або назва команди, або спортивної секції, а може бути логотип компанії, яку команда представляє.

А чи потрібна друк на одязі?

Одяг для спорту з логотипом підніме дух команди, яка виступає від імені компанії в змаганнях з футболу, волейболу та інших командних видах спорту. Влаштовуючи чемпіонат серед дружніх організацій, серед друзів і родичів, серед дилерів, дистриб'юторів, практично обов'язково використовувати Спортивний одяг з індивідуальним логотипом. Брендована спортивна форма стане, по суті, вашою візитною карткою. Такі комплекти одягу можна подарувати місцевому футбольному клубу, або тенісної спортивної секції, або роздати на промо-акції. Нехай в умах людей з'явиться зв'язок вашого логотипу і здорового способу життя.

Вибираємо правильно

На нашому сайті представлена спортивна одяг під нанесення високої якості від відомих брендів. Вона міцна, вона дихаюча, вона яскрава. Футболки з довгим і коротким рукавом, майки і тренувальні накидки, зручні тренувальні штани і жіночі топи-все це є в нашому магазині. Підібрати необхідний розмір не складе проблеми-представлені розміри від XS до 3XL. Асортимент квітів теж досить широкий і ви зможете підібрати найбільш підходящу колірну гамму. При цьому добре б враховувати і колір майбутнього логотипу або напису, щоб підсумковий результат виглядав ефектно і органічно. Після вибору одягу можна приступати до вибору і нанесення свого логотипу. Ми можемо запропонувати Вам наступні технології нанесення принта:
  • Вишивка. Дуже хороший вибір для спортивного одягу, яка постійно піддається навантаженням, знаходиться довгий час під сонцем, часто стирається.
  • Термоперенос. Хороша якість зображення при хорошій стійкості.
  • Шовкотрафарет. Популярний метод, що поєднує високу якість зображення при хорошій стійкості до стирання.
Допомога з вибором способу друку фірмового логотипу Вам надасть онлайн-консультант. Або просто телефонуйте нам по телефону.

Що станеться після замовлення

Отже, ви бажаєте придбати брендований Спортивний одяг? Її можна вибрати прямо на цій сторінці, що особливо зручно, якщо використовувати фільтр. Після чого можна замовити друк Вашої символіки. Ми оперативно виконаємо замовлення і не менш оперативно організуємо його оптову доставку по Києву і регіонах України.