0
0
0

Аксесуар

Закінчується
Аксесуар

Аксесуар

Хоча електронні аксесуари дуже різноманітні, саме у брендованих аксесуарів є одна річ, яка їх об'єднує – вони створені для реклами. Вони і самі по собі досить корисні, а нанесена на поверхню напис або логотип компанії додадуть цим гаджетам симпатичний зовнішній вигляд і додадуть «душі».Увага - це наріжний камінь сучасного бізнесу. Ваш клієнт або співробітник, користуючись такою цікавою штучкою, буде постійно бачити символіку компанії, що вплине на його лояльність, позитивне ставлення до організації.

Цільова аудиторія для таких сувенірів

Аксесуари для електроніки з логотипом можна піднести співробітникам, клієнтам або партнерам по бізнесу на свято або корпоративну подію (наприклад, святкування ювілею компанії), і доповнити вітальним написом і логотипом.Якщо Ваш бізнес орієнтований на ринок електроніки, то товари даного розділу, ймовірно, найбільше підходять для брендування. Хоча смартфони є майже у всіх, і такий подарунок буде приємний кожному, незалежно від роду його діяльності.Купити аксесуари з логотипом рекомендується і сучасним комерційним навчальним закладам-бізнес-школам, спеціалізованим коледжам, університетам самої різної форми навчання. Ці аксесуари не дорогі, вони не надто обтяжать бюджет закладу.

Великий асортимент

У нашому онлайн-магазині до Вашої уваги пропонується великий вибір брендованих аксесуарів оптом:
  • USB-кабелі самого різного типу і дизайну
  • Адаптери живлення та USB-хаби
  • Автомобільні та бездротові зарядки
  • Інтернет-телефони
  • Навушники
  • Спеціалізовані очищувачі гаджетів
Майже для всіх цих категорій доступний вибір кольору - від класичних і серйозних (білий і чорний кольори) до помітних і напористих (червоний і помаранчевий, наприклад). Є і комбінації з двох кольорів. Тут вибір повністю залежить від іміджу вашої організації.Друк власного логотипу доступна наступними сучасними способами-лазерне гравірування, тамподрук, УФ-друк і шовкотрафарет. Всі гарні по-своєму, а уточнити тонкощі ви завжди можете у нашого онлайн-консультанта.Для виробництва брендованих аксесуарів ми використовуємо найсучасніше професійне обладнання та відмінні матеріали. Все це для того, щоб досягти максимальної якості.

Оформлення замовлення

Якщо ви вирішили домогтися кращої впізнаваності символіки компанії, подарувавши ці електронні аксесуари клієнтам, гостям будь-якого заходу або співробітникам, то ви можете прямо зараз замовивши вподобаний вам гаджет на нашому сайті. Зручний фільтр продукції і калькулятор ціни допоможуть вам у цьому.У нас є доставка оптом по місту Києва і Україні.А отримавши замовлення і роздавши його цільовій аудиторії, зверніть увагу як поступово колектив стане згуртованішим, а клієнти більш розташованими до вашої компанії. Звичайно, цей процес займе не один день, і маленький крок може бути непомітний. Але якщо ви зробите комплекс подібних заходів, то результат, напевно, буде відмінним.