0
0
0

Пакети

Хіт продажів
Хіт продажів
Пакети

Пакет

Одне з найефективніших рекламних засобів-це брендована продукція. Маються на увазі предмети, з нанесеною на них рекламою-логотипом компанії або рекламним слоганом, або іншої інформації. Асортимент подібної продукції дуже великий, більш того – є компанії, які спеціалізуються на випуску товарів, призначених саме для нанесення принта. Спеціалізовані під принт товари відрізняються декількома характерними рисами - вони зазвичай не дуже дорогі, досить високої якості, мають практичну користь. Адже рекламний продукт, який розвалиться у клієнта в руках – це скоріше негативна реклама. А абсолютно марна дрібничка буде напевно викинута, не реалізувавши свій рекламний потенціал, не повернувши вкладені в неї кошти. У будь-якої компанії є рекламна стратегія, способи, якими вона повідомляє про себе потенційним клієнтам. І якщо ваша рекламна кампанія має на увазі використання брендованої продукції, то зверніть увагу на промо пакети - одну з найдешевших і ефективних рекламних майданчиків.

Пакети з логотипом: переваги та особливості

Отже, які основні плюси паперових і картонних пакетів з принтом? Їх кілька:* Низька ціна. Цей якраз той випадок, про який говорять «дешево і сердито». Пакети коштують копійки, а Оптова ціна ще менша. Особливо, якщо ці пакети купуються оптом у виробника (наприклад, у компанії Silcom), і виробник же наносить вибране вами зображення. І він же доставляє ваше оптове замовлення. Логічно, що пропозицію вигідніше знайти важко.• Ефективність. Йдучи по жвавій вулиці, у багатьох людей можна побачити в руках пакети. А поверхня цих пакетів просто ідеально підходить під нанесення принта. Рідко зустрічаються пакети без будь-якої написи або логотипу. Так чому б не бути там вашій рекламі.• Практичність. Пакети завжди були і, напевно, будуть одним з найбільш затребуваних споживчих товарів. І зараз, коли починається відмова від пластикової тари, паперові та картонні пакети будуть все більше переважати.* Екологічність. Папір, крафт-папір і картон незрівнянно нешкідливіше для природи (а значить і для людей), ніж пластик, які може розкладатися десятки і сотні років. Вибравши тару з паперу/картону, Ви виграєте в очах громадської думки.Виходячи з вищесказаного неважко зробити вибір брендованої продукції. Брендовані пакети - це "маст хев".

Матеріали і методи нанесення принта

Що таке папір і картон, ймовірно, знають всі. А ось термін "крафт-папір" комусь може здатися незнайомим. Цей цікавий матеріал, схожий з папером, виготовляють з деревної тріски виварюванням в розчині води, сульфату натрію і гідроксиду. Після чого отриману целюлозу очищають, відбілюють і так далі. Результатом стає матеріал, подібний до паперу, але більш щільний і міцний. Додатковою перевагою такого методу отримання є безвідходність виробництва. Наприклад, побічним продуктом цієї технології є каніфоль, яка також знаходить збут і застосування.Але навіть звичайний папір і картон, які застосовують для виготовлення пакетів, набагато міцніше паперу, яка використовується в блокнотах, наприклад.Крім того, перераховані матеріали відмінно підходять під брендування – на папір і картон можна нанести досить чітке і яскраве зображення (особливо це стосується крейдованого паперу). Принт можна виконати різними способами, але найпопулярніші і ефектні – це шовкотрафарет і УФ-друк. Наші консультанти допоможуть вам зробити вибір.

Брендована тара-хороший спосіб заявити про себе

У нашому онлайн-магазині ви можете замовити брендовані пакети самих різних розмірів і фасонів, а також оформити замовлення на нанесення вашого зображення на них. Зрозуміло, ми організуємо і оперативну оптову доставку по всій Україні.