0
0
0

Рулетка

Рулетка

Рулетка

Рулетки з нанесенням логотипу - це дуже вдале поєднання приємного з корисним. Мало який брендований аксесуар може похвалитися такою високою ефективністю, як в роботі, так і в рекламі. Особливо рулетки (і брелки з нею) актуальні в будівельній та меблевій галузі, в обробці приміщень. Втім, багато хто з нас стикалися з необхідністю щось виміряти під час переїзду або ремонту квартири, при покупці меблів або великої побутової техніки. А ще нею можна виміряти зростання або довжину підрослого деревця в саду. Та хіба мало що можна виміряти, було б чим.Купити рулетки під нанесення - це гарна ідея з багатьох причин, не тільки тому що ними можна вимірювати. Такий подарунок буде приємний будь-кому. І подвійно приємний, якщо на рулетку нанесений симпатичний принт у вигляді логотипу компанії. І втричі приємніше, якщо обдаровуваний сам працює у вашій компанії або має з нею ділові відносини. Це прекрасний спосіб показати себе як уважного керівника. І як надійного партнера по бізнесу, який не забуває про своїх колег в діловому світі, надаючи навіть невеликі знаки уваги.

Типи рулеток під нанесення

Рулетки вкрай різноманітні за своїм дизайном і за технічними параметрами. Напевно, за різновидами дизайну їх можна розділити за такими типами:
  • Брелоки з вбудованою рулеткою (на них зручно вішати Ключі). Довжина вимірювальної стрічки зазвичай 1-2 метри.
  • Комбіновані моделі (наприклад, рулетка-брелок з відкривачкою).
  • Моделі в традиційному корпусі, з довжиною вимірювальної стрічки 3-5 метрів.
У більшості рулеток пластиковий корпус, але більш професійні моделі укріплені металевим каркасом всередині. При виборі слід орієнтуватися, як саме буде підноситися ця продукція – як сувеніри або більше як інструменти для роботи.

Ваш фірмовий логотип на рулетці

Звичайна рулетка, без малюнка або написів, це нуднувато – давайте визнаємо це. Зовсім інша справа-оживити її нанесенням логотипу або написи, або навіть і тим, і іншим, благо підходящої площі вистачає. Ми пропонуємо вам нанесення принта на рулетки методом тамподруку або УФ-друку. Тамподрук - це технологія нанесення зображення спеціальним тампоном із заздалегідь підготовленого кліше. УФ-друк-це спосіб друку фарбами із затвердінням в ультрафіолетовому світлі. Обидва методи хороші, вибрати кращий спосіб саме для Вашого замовлення допоможе наш онлайн-консультант.Взагалі кажучи, крім нанесення напису, майже для всіх моделей промо-рулеток доступний ще й вибір кольору корпусу. У каталозі ви знайдете близько 10 кольорів сувенірних рулеток, від класичних білих або чорних, до яскравих помаранчевих і футуристичних сріблястих.

Замовити рулетки, отримати рулетки, піднести рулетки

Наша компанія здійснює друк на рулетках оптом, а також виконує оптову доставку готової продукції по місту Києву та Україні.Можна сказати, рулетка-це символ будівництва, поряд з молотком, рівнем і іншими інструментами. І піднести такий сувенір можна як символ. Символ зміцнення ділових зв'язків, символ взаєморозуміння між компанією і співробітником.