0
0
0

Брелок

Брелок

БРЕЛОК

Брелки талісман з минулого, тривалий період призначався як елегантна прикраса в колі аристократів. Включаючи з 20 століття, отримав фактичну цінність: підвіс з метою ключів, іноді для мобільного телефону. У промисловій рекламі також як подарунковий продукт, Брелоки з логотипами це найпопулярніший товар більш широко застосовуваний серед найбільш різних фірм. Маркування брелків з конкретною символікою володіє безліччю позитивних сторін: клієнт знаходить привабливий презент-ідентифікатор для колег, партнерів, контрагентів також покупців;

внаслідок універсальності продукту, для малюнка вільно підійде вся зона продукту;

прослужить велику кількість часу, застосовується щодня, довгограючої реклами;

незамінний в якості сувеніра в подіях рекламного важливості, колективних святах також урочистостях, тренінгах для працівників.

У нас ви зможете зробити успішну покупку згідно відповідної вартості.

Під Ваш персональний спецзамовлення ми зробимо яке завгодно зображення, який буде активізувати стійку асоціацію з вашою компанія.

Як виробляємо брелок з логотипом!?

Різноманітність презентованих у нас продуктів, виконаних в численних кольорових рішеннях, надає ймовірність великого підбору нашим споживачам.

Підвіски виготовляються зі сплаву, пластмаси, шкіри, текстилю, у цій кількості, методом композиції деяких різновидів використаних матеріал. Сконцентруйте інтерес в багатофункціональні характерні риси брелоків: відкривачки; ліхтарики; час; мультифункціональний продукт (з класичних поєднань відкривачка з ліхтарем, аж до модифікацій, що з'єднують 5 функцій ножі різних конфігурацій також призначень). Крім цього, в існує різноманітність традиційних сувенірних продуктів:, мають відмінності по фігурі (цілі, прямокутні, округлі), зроблені особливо з метою нанесення фірмової символіки;

продукт іграшково-подарункового сенсу у варіанті невеликих авто, сердечок, зірочок, з патріотичною темою суттєвою наділом для відображення лого.

Нанесення виконується відповідними способами:

Лазерне гравірування по металу-вишуканий і витончений процес, що передає найбільша кількість самих незначних елементів.

Тамподрук і шовкотрафарет на пластику барвисті і яскраві Малюнки для Вас гарантовані!

Стискування на шкірі-модно, популярно, креативно!

Де вибрати брелок з лого в Києві!?

Ми надаємо Предметні підвіски в необхідній чисельності в рамках встановленого бюджету. Макети, з урахуванням в тому числі і найбільш важких задумів, виготовляються безоплатно. Поставка зразків рівним рахунком нічого не стане для Вас обходитися. Працюємо по максимуму (прагнення замовлення з 1-го дня).