0
0
0

Брелки

Брелки

БРЕЛКИ

Брелки талісман з минути ого, тривалий період призначався як елегантне прикраса в колі аристократів. Включаючи з 20 століття, отримав фактичну цінність: підвіс з метою ключів, іноді для мобільного телефону. У промисловій рекламі також як подарунковий продукт, брелоки з логотипами це найпопулярніший товар більш широко застосовуваний серед найбільш різних фірм. Маркування брелків з конкретною символікою володіє безліччю позитивних сторін: клієнт знаходить привабливий презент-ідентифікатор для колег, партнерів, контрагентів також покупців;

внаслідок універсальності продукту, для малюнка вільно підійде вся зона продукту;

прослужить багато часу, застосовується щодня, довгограючою реклами;

незамінний в якості сувеніра в події рекламного важливості, колективних святах також урочистостях, тренінгах для працівників.

У нас Ви зможете зробити успішну покупку згідно відповідної вартості.

Під Ваш персональний спецзамовлення ми зробимо яке завгодно зображення, який буде активізувати стійку асоціацію з Вашою компанією.

Як виробляємо брелок з логотипом !?

Різноманітність презентованих у нас продуктів, виконаних в численних кольорових рішеннях, надає можливість великого вибору нашим споживачам.

Підвіски виготовляються з сплаву, пластмаси, шкіри, текстилю, в цій кількості, шляхом комбінації деяких різновидів використаних матеріалів. Сконцентруйте інтерес в багатофункціональні характерні риси брелоків: відкривачки; ліхтарики; час; мультифункціональний продукт (з класичних поєднань відкривачка з ліхтарем, аж до модифікацій, що з'єднують 5 функцій ножі різних конфігурацій також призначень). Крім цього, в наявності існує різноманітність традиційних сувенірних продуктів: пластинки, що відрізняються по фігурі (цілі, прямокутні, округлі), зроблені особливо в цілях нанесення фірмової символіки;

продукт іграшкова-подарункового сенсу у варіанті невеликих авто, сердечок, зірочок, з патріотичною темою суттєвої наділом для відображення лого.

Нанесення виповнюється відповідними способами:

Лазерна гравірування по металлу - вишуканий і витончений процес, передає найбільшу кількість самих незначних елементів.

Тампопечатка та шовкотрафарет на пластиці барвисті і яскраві малюнки Для Вас гарантовані!

Стискання на шкірі - модно, популярно, креативно!

Де вибрати брелок зі лого в Києві !?

Ми надаємо предметні підвіски в необхідної чисельності в рамках встановленого бюджету. Макети, з урахуванням в тому числі і найбільш важких задумок, виготовляються безоплатно. Поставка зразків зовсім нічого не стане Для Вас обходитися. Працюємо по максимуму (прагнення замовлення з 1-го дня).