0
0
0

Сорочка

Сорочка

Сорочка

Сорочки-найпоширеніший, найпопулярніший вид офісного (і не тільки офісного) одягу. Практичні, зручні, елегантні – це все про них. Сорочки носять і жінки, і чоловіки, і навіть діти. Ось вже універсальність, так універсальність. Чому цей вид одягу такий популярний? По-перше, такі традиції-в офісі треба ходити в сорочці і під піджаком повинна бути надіта сорочка. Хоча зараз вже цю традицію вже не дуже-то дотримуються, тим не менш, вона ще сильна. Діловий стиль немислимий без сорочки. По-друге, елегантність-хороша сорочка точно під розмір виглядає дуже "по-діловому", стильно. У більшості великих і не дуже організацій дотримується якийсь дрес-код, який майже завжди включає в себе і цей вид одягу, причому певного кольору. А часто і з логотипом компанії на кишенькі або, скажімо, комірці.

Як правильно вибрати сорочку?

Вибираючи брендовані сорочки для організації треба враховувати деякі моменти:
  • Розміри одягу (від XS до 3XL)
  • Чоловічі / жіночі варіанти сорочок
  • Бажаний колір
  • Фасон, що підходить під імідж організації.
Причому при виборі кольору треба врахувати, що буде адже ще й друк на сорочках, тому логотип або напис повинні добре поєднуватися за кольором. Наприклад, темно-сірий логотип на чорній сорочці буде виглядати ну дуже невиразно. Можливо, для когось має значення і матеріал, з якого виготовлена сорочка. Зазвичай це бавовна і синтетичні добавки на зразок еластану або поліестеру. Втім, в даний час якість таких комбінованих тканин таке велике, що конкретний склад не має великого значення. У нашому онлайн-магазині ви можете замовити сорочки під нанесення власного логотипу від відомого бренду Sol's, що гарантує високу якість цих виробів.

Сорочка з логотипом - це тренд

Звичайна сорочка-це просто звичайна сорочка. Іміджевою річчю вона стане після нанесення на неї логотипу або напису. Тільки після цього сорочка буде явно показувати приналежність людини до колективу, буде своєрідною візитною карткою. Чи треба говорити, що довіра стороннього до «брендованого» співробітника буде вищою, ніж до «ноунейму»? Сорочки з написом роблять співробітника компанії більш лояльним, більш відданим компанії. Такі сорочки можна використовувати і як промо-інструмент, роздаючи їх постійним клієнтам, великим покупцям, партнерам по бізнесу. Брендовані сорочки можна побачити не тільки в офісах, але і, наприклад, на стюардесах, промоутерах. При цьому їх побачить велика кількість людей, що добре для реклами бренду. Саме тому друк на сорочках оптом зараз є дуже затребуваною послугою.

Швидко надрукуємо і швидко доставимо

На нашому сайті ви можете замовити друк принтів на чоловічих і жіночих сорочках. Методи нанесення можна обговорити як по телефону, так і з онлайн-консультантом. Наш великий досвід дозволить виконати ваше замовлення якісно і в строк. А після виконання робіт з нанесення зображення ми організуємо доставку сорочок як по місту Києва, так і по всій Україні.