0
0
0

Склянки і келихи

Закінчується
Склянки і келихи

Склянки і келихи

Той, хто уважно ставиться до дрібниць, той і в серйозних справах буде не менш уважний і надійний. А ось як показати, що ви відповідальні навіть в невеликих аспектах вашого бізнесу? Один з перевірених варіантів-замовити склянки і келихи з логотипом. Вони красиві і припадуть до душі не тільки співробітникам Вашої компанії, але і діловим партнерам. Замовивши таку продукцію можна на нашому сайті.

Вибирати-це так приємно

Ви запитаєте: "і що ж ви можете запропонувати?"Приблизний асортимент такий (давайте не будемо забувати, що він може змінюватися):
  • Келих
  • Склянка
  • Стопки (ярди, напевно, теж можна віднести до стопок, ну або до келихів-хоча вони і не дуже-то схожі ні на стопки, ні на келихи, але суть та ж; назвати їх графинами - не дуже правильно)
  • Набори з келихів, склянок, плюс графин в тому ж стилі.
Специфіка цієї продукції накладає свій відбиток на зовнішній вигляд-більшість склянок і келихів прозорі або напівпрозорі. Пофарбувати таку продукцію без погіршення зовнішнього вигляду не вийде. Але є і хороші новини-виробники враховують цей факт і випускають склянки і келихи під нанесення логотипу з вже готовими приємними і м'якими квітами, що привертають погляд. Втім, є й винятки-наприклад, складні склянки з силікону хоч і не пофарбуєш, але зате вони представлені в різних кольорах.

Давайте що-небудь намалюємо

Келихи з принтом, а також брендовані склянки можна прикрасити логотипом компанії або написом (наприклад, слоганом). Саме цей вид кастомізації продукції додасть плюсик до Вашого іміджу. А способи нанесення залежать вже від різних факторів. Але, зокрема, для такого посуду є такі варіанти: деколь (зображення готується на спеціальному матеріалі, потім переноситься на продукцію і обпалюється в печі), лазерне гравіювання (картинка «випалюється» на поверхні виробу за допомогою лазера), тамподрук (нанесення малюнка спеціальним тампоном з фарбою) і шовкотрафарет (в сучасному вигляді – досить складна технологія, суть якої – перенесення фарби на об'єкт через спеціальну мелкоячеистую сітку).Різні келихи і склянки припускають різні способи нанесення. Не суть важливо, так як нам потрібно просто отримати привабливе і стійке зображення. З будь-яким з цих способів буде досягнутий вражаючий результат.Купити цю продукцію можна на нашому сайті, а вже Оперативна доставка - це само собою зрозуміло.

Келихи... склянки... чому вони?

Тому що це красиво. Це витончено. Це додасть вам стилю. Імідж комерційної організації в сучасному світі виключно важливий. А подібного роду продукція підніме Вас в очах бізнес-партнерів (і конкурентів, звичайно, теж). Якщо ж на корпоративній вечірці будуть розлиті напої в красиві склянки з логотипом компанії, то це дуже добре позначиться на згуртованості колективу. Позитивні емоції на святі будуть стійко асоціюватися з назвою організації.Тому не зволікайте і не пишіть в пошуковій системі «келихи зі своїм принтом опт"- Ви вже там, де треба.