0
0
0

Тарілка

Хіт продажів
Хіт продажів
Хіт продажів
Тарілка

Тарілка

Здавалося б, чим може здивувати тарілка? Це ж просто посуд! Просто, та не дуже. Друк на тарілках - один з найпопулярніших способів для компанії заявити про себе, відтінити свій позитивний образ новою гранню. Секрет такої популярності у відносно низькому бюджеті і корисності подібного роду продукції. Це все-таки не листівки, які, як правило, глянули і викинули. А хорошу порцелянову тарілку з красивим принтом не у кожного підніметься рука викинути. Такий, здавалося б, буденний предмет почне працювати на Вас, ненав'язливо нагадуючи, що є фірма, яка вкрай уважна до ділових партнерів. А співробітникам буде нагадувати, в якій прекрасній організації вони працюють.

Це потрібно всім

Нанесення зображення на тарілки особливо актуально для кафе, ресторанів та інших закладів громадського харчування. Але і великі холдинги і корпорації із задоволенням вдаються до цього способу підвищення лояльності своїх співробітників, до способу просування свого бренду (або брендів) у бізнес-партнерів. Отже, тарілки з логотипом або слоганом доречні практично для будь-якої організації, ось вже в цьому точно можна не сумніватися в нашому мінливому світі. Але є й інша цікава альтернатива - ви влаштовуєте великий пікнік або вечірку для родичів, друзів або співробітників. І тут в розпалі веселощів з'ясовується, що тарілочки-то не прості, а з унікальним малюнком або написом! Наприклад, з добрими побажаннями всім присутнім. Уявіть, який це викличе фурор!

Якість понад усе

Замовивши таку затребувану продукцію, як тарілки з індивідуальним принтом Ви можете на нашому сайті. У розділі представлені різні порцелянові представники тарілкової братії. Зокрема, такі як:
  • Класичні настільні
  • Декоративні настінні
  • Спеціальні супові.
Більшість продукції повністю білого кольору, що дає повну свободу творчості і дизайнерських рішень. Ваш логотип буде дуже вигідно виглядати на таких тарілках. Втім, є і посуд із золотою облямівкою. Тут вже, як то кажуть, справа смаку. До слова, нанесення зображення ми виконуємо методом, який називається "деколь". Суть його полягає в перенесенні зображення з підготовленого носія на об'єкт, з подальшим запіканні зображення в спеціальній печі. Технологія добре відпрацьована, а головна її перевага – дуже висока стійкість нанесеного принта.

Чому ми

Як ви, безсумнівно, зрозуміли, друк на тарілках оптом - це наша спеціалізація. Одна зі спеціалізацій, якщо бути точним. Всі етапи технологічного процесу відпрацьовані, в тому числі і контроль якості – брак не прослизне повз нас. Завдяки високій якості порцелянових тарілок, наявних у нас під друк, можна не сумніватися, що ця продукція додасть приємну ноту в музику вашого іміджу. Є зручний калькулятор підсумкової ціни, а також доставка по Україні і місту Києву. Все це для Вашої зручності, адже ми теж намагаємося підтримувати свій імідж. І, наскільки це в наших силах, допоможемо з цим і Вам.