0
0
0

Набір

Набір

Набори ручок

Набори для письма з логотипом - дуже популярні саме як подарунок колезі або діловому партнеру. Можна навіть сказати:»не знаєте, що подарувати – подаруйте хороший письмовий набір". Це універсальне рішення, дуже коректне і для багатьох бажане. Хто ж відмовиться від красивої ручки в красивій упаковці. Хорошим рішенням буде замовити такі набори і собі, в офіс-така канцелярія прикрасить будь-який стіл, не змусить червоніти керівника будь-якого рівня. Ручки з фірмовим логотипом підкреслять Вашу прихильність своїй справі, для співробітників вони стануть новим стимулом підвищити ефективність роботи. Зображення на футлярі і ручці буде запам'ятовуватися м'яко і ненав'язливо, підтримуючи впізнаваність імені компанії та її логотипу. Причому не тільки у власника, але і у всіх, хто побачить цей набір на столі. Так і створюється імідж.

Вибираємо свій набір ручок

Купити набір для письма Ви можете на нашому сайті, вибравши з каталогу прямо на цій сторінці. Асортимент включає в себе як брендові моделі від Balmain і Mark Twain, так і менш відомі марки ручок. Комплекти письмового приладдя бувають різного типу-ручка у футлярі, або ручка і олівець, або дві ручки в пеналі. Варіантів вибору багато, а, крім того, для багатьох моделей можна вибрати і бажану забарвлення. Варто відзначити, що ручки для нанесення логотипу бувають з кульковим стрижнем, ролерні і пір'яні. А ще вони різні за типом механізму-кнопкові, поворотні і з ковпачком. Всі вони хороші. Вибирайте те, що Вам до душі – це вже смаковщина. Набори на замовлення з логотипом оптом - це те, на чому ми спеціалізуємося, тому результат буде відмінним у будь-якому випадку.

Додайте наборам індивідуальності

Справжній набір ручок заімеет свій характер тільки після нанесення принта на нього. Логотип це, або назва компанії, або Ваші реквізити – все це зробить ваш набір унікальним. Перетворить його в рекламний засіб, в інструмент поліпшення іміджу. Набори на замовлення з логотипом оптом можна подивитися прямо тут, на цій сторінці, і, до речі кажучи, є доставка по Україні. Набори вигідно відрізняється від простих ручок своїм футляром, на якому так красиво виглядає лого або напис. Ми можемо запропонувати вам нанесення зображення методом лазерного гравіювання, тамподруку або УФ-друку. Лазерне гравірування виконується по металу і є найстійкішим методом принта. Але вона монохромна, не кольорова. Інші види друку підтримують колір, але трохи менш стійкі. Проконсультуватися з цього питання ви можете у нашого онлайн-консультанта або по телефону.

Швидка доставка наборів

На нашому сайті, прямо на цій сторінці ви можете вибрати і замовити набори ручок з логотипом. Зручний фільтр по товарах дозволить вам швидко "зібрати" свій варіант корпоративного канцелярського набору. Після чого, ми оперативно виконаємо замовлення і організуємо оптову доставку в Києва і всій Україні. І вам залишиться тільки вибрати, хто удостоїться честі отримати такий пам'ятний корпоративний сувенір.