0
0
0

Куртки та вітровки

Куртки та вітровки

Куртки та вітровки

Всі носять куртки і вітровки. Хтось частіше, хтось рідше, але практично всі ми знайомі з цим видом одягу, крім хіба що мешканців екватора та інших «югів». Багато компаній, вибираючи методи просування своїх послуг, роблять ставку саме на брендований одяг. Зокрема, на вітровки і куртки з індивідуальним принтом.

Переваг багато, недоліків немає

Брендовані куртки і вітровки - це відносно дешева, але вкрай ефективна реклама Вашої компанії. Є способи і дешевше, але вони далеко не такі ефективні. І особливо такий вид реклами хороший, якщо співробітники компанії багато часу проводять поза приміщенням. Простіше кажучи-завжди на виду. Це, наприклад, кур'єри, водії і так далі. Важливий момент - крім привабливого зовнішнього вигляду, куртки та вітровки з логотипом повинні бути також і практичними, що не заважають роботі. І не виглядати занадто химерно. Фірмовий стиль-це прекрасно, але і сам одяг повинен виконувати своє призначення. Тобто, бути теплою, міцною, привабливою. Адже ми створюємо позитивний образ, так? Варто також ретельно вибрати місце на куртці, де буде розміщений Ваш фірмовий логотип. Щоб не помилитися з вибором, досить звернути увагу тільки на відомі бренди, такі, які вже зарекомендували себе з кращого боку саме в справі виробництва брендованого одягу:
  • Sol`s
  • Slazenger
  • Elevate
  • Antartida
  • Iceberg
  • І багато інших.
Ми трохи злукавили в заголовку-недолік є, і це відносно висока вартість такого виду брендованої продукції. І особливо це актуально, коли ми замовляємо відомі марки одягу від іменитих виробників. Але, беручи до уваги співвідношення ефективності до вартості, ваги все-таки схиляються в бік курток і вітровок.

Створіть Вашу модель куртки

На нашому сайті ви можете купити куртки або вітровки, а також замовити друк логотипу на них. У цих простих словах криється море... ні, швидше океан можливостей по кастомізації вашої фірмового одягу. Взагалі, всього три слова визначають наш пріоритет - «друк на куртках опт", і якраз в простоті і криється величезна кількість можливих варіантів курток і вітровок. Важко осягнути неосяжне, але спробуємо. По-перше, чималий вибір брендів. По-друге, великий вибір колірної гами. По-третє, різноманітність розмірів (від XS до 3XL). По-четверте, вид нанесення (вишивка, термоперенос, шовкотрафарет). І це ще не все. Але ми, зрозуміло, не могли кинути Вас посеред курткового океану – на нашому сайті є зручний фільтр, який допоможе вибрати відповідні вам варіанти, не витрачаючи занадто багато часу. Ми пропонуємо вам куртки і вітровки під логотип оптом. Причому орієнтуємося не тільки на Києва, але й на регіони України.

Ухвалювати

Отже, не зволікайте занадто - замовити друк на вітрівках або куртках можна прямо тут і зараз. І, роздавши готову продукцію персоналу компанії і своїм друзям по бізнесу, Ви швидко почнете отримувати дивіденди. Ті самі дивіденди, що дає хороша реклама. Сміємо сподіватися, що результат вам сподобається.