0
0
0

Фліси і толстовки

Хіт продажів
Фліси і толстовки

Фліси і толстовки

Толстовки з логотипом - це недорогий спосіб просування вашого бренду, створення іміджу компанії, особливо, якщо враховувати ефективність такого способу реклами.Крім маркетингових цілей, такий вид одягу сильно підвищує лояльність Ваших співробітників, збільшує цілеспрямованість, бажання стояти за компанію «горою». Принцип простий і вічний як світ – ти до мене добре, і я до тебе добре. Це спрощення, звичайно, але в загальних рисах все виглядає саме так.Піднести флісову кофту або толстовку з фірмовим логотипом буде хорошим і ненав'язливим нагадуванням про вашу організацію як у клієнтів, так і у дійсних і потенційних бізнес-партнерів.Толстовки і фліси можна використовувати і як Спортивний одяг. Наприклад, для прогулянки на велосипеді. Так ваш логотип або слоган побачить ще більшу кількість людей.Часто толстовки з принтом рекомендують для своїх учнів і студентів навчальні заклади самого різного типу.Відмінною ідеєю може бути роздача таких подарунків гостям на промо-акції, виставці або іншому заході. Загалом, застосувань маса.

Це практично, це красиво

Вибирати друк на толстовках або флісах, варто враховувати кілька факторів. І головний з них-кількість можливих варіантів кінцевої продукції дуже велике, а після нанесення принта стане воістину нескінченним.Наша компанія пропонує вам на вибір наступні бренди толстовок і флісових кофт:
  • Sol`s
  • Fruit of the Loom
  • Floyd
  • Elevate
  • James Harvest
Ці назви зігріють душу (і тіло, зрозуміло) любителя даного виду верхнього одягу. Їх висока якість поєднується з невисокою ціною. Так буває, якщо технологія добре налагоджена і продукція випускається масово.Якщо Ваш брендовий стиль передбачає вибір певного кольору, то це не викличе ніяких труднощів – в нашому каталозі представлені близько 20 кольорів. Крім того, можна вибрати розмір, щільність тканини, наявність довгого рукава і, що важливо, тип нанесення зображення на толстовки.Ми надаємо послуги друку методом термопереносу, вишивки, шовкотрафаретного друку і методом виготовлення і пришивання шеврона. Всі вони відрізняються стійкістю і хорошою передачею кольору, а тонкощі завжди можна з'ясувати у онлайн-консультанта.

Швидке і якісне виконання замовлення

Вибрати свій варіант і купити брендований одяг оптом можна на нашому сайті. До ваших послуг є зручний фільтр толстовок і кофт, а також калькулятор вартості замовлення.Висока якість вихідного матеріалу і ретельний контроль якості не дасть шанс шлюбу залишитися непоміченим. Зрозуміло, ми організуємо доставку оптом як по місту Києву, так і по регіонах України.

Складові успіху

Брендовий стиль складається з багатьох параметрів. Хтось замовляє принт на ручках і цим обмежується, хтось наступає по всіх фронтах, домагаючись брендування якомога більшої кількості категорій. Варіант з флісовими кофтами і толстовками для друку оптом - один з вкрай ефективних кроків до успіху. І не так важливо-єдиний він або знаходиться в складі великого списку брендованих об'єктів Вашої компанії. Це відмінний вибір.