0
0
0

Аксесуари для офісу

Хіт продажів
Закінчується
Закінчується
Закінчується
Закінчується
Аксесуари для офісу

Аксесуари для офісу

Робочий простір будь-якого офісного приміщення містить в собі масу предметів-необхідних для роботи аксесуарів. Ці, здавалося б, дрібниці абсолютно необхідні для нормального ведення справ, і недооцінювати їх значимість не можна. Стікери для написів, маркери, калькулятори, антистрес-іграшки, прес-пап'є, підставки для ручок... перераховувати можна довго, але це не має сенсу – всі ми знаємо, хоча б приблизно, складові, з яких складається офіс. Один з дуже популярних запитів в пошукових системах - це «купити аксесуари для офісу Київ». І це» ж-ж-ж " неспроста.

Цілі брендування офісного приладдя

А сучасні тенденції такі, що навіть ці невеликі аксесуари бажано брендувати. Ці невибагливі помічники повинні всім своїм виглядом говорити, до якої компанії вони відносяться. Чи використовує співробітник маркер, або Бейдж, або інший аксесуар – він завжди бачить логотип організації, в якій працює. Виникає те саме почуття приналежності до колективу, до групи людей, об'єднаних однією метою. Приблизно це і називається-корпоративний дух. Звичайно, такого роду продукцію дуже зручно роздавати у вигляді скромних, але симпатичних сувенірів. Це вже своєрідна реклама, створення іміджу і підвищення впізнаваності бренду. Особливо це вигідно, якщо враховувати символічну вартість більшості офісного приладдя. Це ті деякі причини, за якими варто замовити аксесуари для офісу з власним логотипом. Аксесуари подорожче можна вручати тільки у вигляді бонусу до премії для відзначилися співробітників. Або, скажімо, друзям і партнерам по бізнесу.

Як можна поліпшити стандартний аксесуар

Якщо ви вирішили купити аксесуари офісу під нанесення логотипу або напису, то досить вибрати сам предмет, його колір і спосіб нанесення зображення (якщо для обраного аксесуара їх кілька). Наша компанія пропонує вам брендувати Офісне приладдя наступними методами нанесення зображення:
  • Лазерне гравірування
  • Піскоструй
  • Тамподрук
  • УФ-друк
  • Шовкотрафарет
Все це сучасні технології, які виконуються на спеціальному обладнанні. Те, яким методом ми нанесемо принт, залежить від обраного аксесуара, а точніше – від матеріалу його поверхні. Дуже ефектно виглядає, скажімо, відеомессенджер, у якого на білому тлі нанесений великий кольоровий логотип організації. Або USB-браслет, на якому надруковано гасло фірми. Таке запам'ятовується, але ж це нам і потрібно. Детальніше з питання способів нанесення принта ви можете проконсультуватися у нашого онлайн-помічника або по телефону. До речі, дуже зручно замовити офісні аксесуари, використовуючи фільтр прямо на цій сторінці. Спробувати.

І ось офіс перетворюється

Отже, після вибору аксесуара або комплекту такого приладдя можна приступати і до замовлення, а ми виконаємо оперативну доставку по Україні. І вже скоро атмосфера у Вашому офісі стане більш... корпоративною. А співробітникам буде приємніше працювати не з безликими і стандартними приладдям, а з унікальними. Мета досягнута.