0
0
0

Запальничка

Запальничка

Запальничка

Багато людей вже відмовляються від куріння на користь здорового способу життя. Проте, запальнички і зараз користуються популярністю в якості сувеніра, особливо в Києва. Тим більше що вони і в побуті бувають дуже корисні. Та й взагалі-маленька симпатична штучка відмінно підходить на роль невеликого презенту. Запальничку і в руках можна повернути, і поклацати вогником, знімаючи таким чином стрес.Особливо все вищесказане стосується запальничок з логотипом. Така промо-продукція відмінно підходить для розміщення на ній логотипу або рекламного напису. Запальнички з лого можна роздати відвідувачам на виставці, конференції або інших заходах. А можна дарувати їх покупцям у вигляді бонусу при покупці чого-небудь (особливо актуально для роздрібної торгівлі). Дрібниця, а приємно. Непоганою ідеєю буде замовлення запальничок під нанесення оптом для поширення в барах або ресторанах. Ну, а для працівників газової галузі такі сувеніри взагалі "маст хев".Переваги такого роду брендованої продукції:
  • Низька вартість запальничок
  • Компактні розміри і привабливий зовнішній вигляд
  • Практична користь таких сувенірів
  • Зручність розміщення реклами.
Ось такі приємні плюси. І цього цілком достатньо, щоб зробити вибір. Саме тому ми так часто бачимо рекламні оголошення на кшталт «замовити друк на запальничках Київ».

Брендовані запальнички - сувеніри з вогником

У нашому онлайн-магазині ви можете замовити оптом Різні запальнички: традиційні "газові" і з п'єзо-елементом, побутові з подовженим носиком, а також заряджаються USB-запальнички, у яких нагрівається спеціальна спіраль. Є як популярні пластикові моделі, так і металеві, на яких відмінно виглядає гравірування.Для багатьох моделей можна вибрати колір, який максимально «потрапляє» в Вашу корпоративну колірну палітру. І вже після вибору кольору можна приступати до нанесення логотипу на запальнички.Ми пропонуємо Вам наступні способи нанесення зображення на промо-запальнички: лазерне гравірування, тамподрук і УФ-друк.Всі ці технології добре відпрацьовані і дадуть бажаний результат-ефектний власний принт на запальнички. Є деякі особливості, які варто враховувати. Наприклад, гравірування лазером неможлива в кольорі, адже це випалювання на поверхні об'єкта. Зате таке зображення ніколи не зітреться, це самий довговічний метод принта. Тамподрук і УФ-друк дають гарне кольорове зображення і відмінну стійкість до стирання. Конкретний вибір способу залежить від типу поверхні запальнички, від її матеріалу. Уточнити тонкощі можна у нашого онлайн-консультанта або по телефону.Друк логотипу на запальничках - це наша робота, а Вам потрібно тільки вибрати бажану конфігурацію і кількість. У цьому Вам допоможе калькулятор вартості прямо на цій сторінці.

Швидко, якісно і недорого

Хоча і кажуть, що ці три слова не уживаються разом, максимум - будь-які два. Однак, це не про нас. Ми швидко, якісно і недорого виконаємо Ваше замовлення і організуємо доставку по Україні.