0
0
0

Флешки

Хіт продажів
Хіт продажів
Флешки

Флешки

Чи знайдеться зараз хоч хтось в цивілізованому світі, хто ніколи не користувався флешкою? Це вже настільки звичний аксесуар, що він вже став одним із символів нашого 21-го століття. Купити карту пам'яті або флешку зараз може будь-хто. І хоча в моду все більше входять хмарні сховища, але далеко не кожен довірить свої дані якогось віддаленого комп'ютера.

Для чого потрібні брендовані флешки

Флешки, ці пристрої для зберігання і перенесення інформації, активно використовуються в діловодстві і в бізнесі. Але не тільки для перенесення документів з комп'ютера на комп'ютер. Зараз, коли флешки сильно подешевшали, ці аксесуари стали використовувати за новим призначенням – в якості рекламного носія, а також виконувати їх у вигляді візиток. Останнє-особливо цікаво. Адже звичайні візитки вміщують тільки надрукований на них текст і логотип, а флешка-візитка може ще містити в собі каталог продукції або послуг Вашої компанії, відео-матеріали, мультимедійні додатки, презентації, та що завгодно! Але, крім візиток, є і безліч флешок, які виглядають як витончені сувеніри, або стають такими після нанесення фірмового логотипу. Різноманітність їх не охопити поглядом, але можна заглянути в наш каталог і переконатися особисто. Такий сувенір, як флешка з логотипом, буде прийнятий із задоволенням і вашими співробітниками, і постійними (а також, потенційними) клієнтами. Ці аксесуари можна роздати на промо-акції, на конференції або виставці. Симпатичну стильну флешку можна подарувати діловому партнеру в якості знака уваги. Можливості використовувати флешки в рекламі просто безмежні. Чому саме вони? Якщо коротко:
  • Привабливий» сувенірний " зовнішній вигляд
  • Практична користь
  • Відносно низька ціна
  • Можливість нанести яскраве і виразне зображення
  • Невеликі габарити і вага, зручні для зберігання і перенесення.

Індивідуальний стиль

Ці невеликі електронні аксесуари можна вибрати як по ємності, так і за кольором, матеріалом і формою корпусу. Наприклад, є флешки-браслети, є у вигляді ручки, дерев'яні флешки, і флешки-візитки, пластикові та металеві вироби. Комбінуючи всі ці властивості можна створити свою унікальну промо-продукцію. А друк на флешках тільки додасть їй індивідуальності. Все це дозволить створити електронний аксесуар, максимально відповідний під імідж вашої компанії, і відмінно впишеться в лінійку брендованої продукції вашої організації. На нашому сайті ви можете замовити як самі пристрої, так і замовити нанесення зображення на них. Ми можемо нанести принт наступними методами: лазерне гравірування, УФ-друк і шовкотрафарет. Всі вони дають якісне і стійке зображення, а вибір зазвичай обумовлений матеріалом корпусу.

Швидко виконаємо і доставимо

Звичайно, якщо набрати в гуглі «замовити друк Київ", то вийде багато пропозицій різного ступеня привабливості. Ми пропонуємо вам якісну продукцію і не менш якісну друк свого логотипу, а також оперативну доставку по Україні і місту Києва.