0
0
0

Папка

Папка

Папка

Папки з логотипом компанії - це один з найяскравіших і пам'ятних елементів корпоративного іміджу. Діловодство-важлива частина бізнес-процесу, і папки в ньому грають важливу роль. Саме вони допомагають організувати папери і привнести порядок в паперовий хаос. Звичайно, папки використовуються не тільки в діловодстві – в брендованих папках можна роздати матеріали на конференції, семінарі, на великій нараді. Папки з логотипом, по суті, навіть не реклама. Швидше це засіб підтримки іміджу, один з тих маленьких штрихів, що показують серйозність організації. Доказ того, що Ваш діловий партнер або організація має справу не з фірмою-одноденкою, а з цілеспрямованими людьми. Ось таким нехитрим способом можна додатково підняти довіру, що вже саме по собі цінно. Так, це всього лише папка, поліграфічна дрібниця, але з таких дрібниць і складається образ. Якщо коротко викласти плюси брендованих папок, то отримуємо:
  • Практична користь (порядок в паперах)
  • Збільшення впізнаваності бренду (у потенційних клієнтів, зокрема)
  • Підвищення довіри (у всіх)
  • Поліпшення корпоративного духу (у рядових співробітників і у керівної ланки).

Перше-вибираємо основу майбутньої папки

Під різні цілі варто вибирати різні папки, зрозуміло. Купити папки під нанесення оптом можна Різні - зі шкірозамінника, пластикові, або з екологічного картону. Наприклад, матеріали на виставці можна роздати в картонній папці з логотипом фірми, а ось представити документи на підпис краще в папці серйозніше. До речі, вибір кольору також доступний для деяких моделей (загалом, палітра кольорів становить близько п'яти варіантів). Формат папок неоднаковий - є моделі поменше, формату А5, А є побільше – А4 (так званий, «стандартний лист»).

Друге-наносимо принт

Друк власного лого - найголовніший етап брендування, до якого треба підійти особливо ретельно. Крім, власне, логотипу, на папках часто друкують назву і реквізити організації. Це особливо актуально в разі втрати папки за межами офісу – вище шанс, що вона знайдеться. І взагалі, надання додаткової інформації про Вашу компанію зайвим точно не буде. Нанесення зображення на папки доступно методом шовкографії та лазерного гравіювання. Шовкографія дасть яскраве і стійке кольорове зображення, Технологія відпрацьована, і результат вам сподобається. Гравірування лазером можлива тільки в кольорі матеріалу, зате вона виключно довговічна і виглядає солідно, так як це, по суті, випалювання в матеріалі. Проконсультуватися про тонкощі друку можна у нашого онлайн-консультанта. «Друк на папках Київ"- це про нас.

Папки вже летять до вас

Прийнявши рішення про замовлення брендованих папок, вибравши варіант нанесення принта, можна вже і приступати безпосередньо до замовлення. Можна не писати в гуглі «замовити папки для нанесення Київ» - це можна зробити прямо на цій сторінці, а ми організуємо доставку по Україні і місту Києва.