0
0
0

Преміум

Закінчується
Закінчується
Преміум

Преміум-ручки

Елітні ручки завжди були і, напевно, будуть хорошим подарунком для колег по роботі, для ділових партнерів, та й просто для друзів. Незважаючи на досить високу вартість, це гарне придбання, адже такі ручки розраховані на дуже довге користування – на роки і навіть на десятиліття. Витончена ручка у футлярі або без нього, з лазерним гравіюванням по металу – що може бути презентабельніше? Такий сувенір підніме Ваш престиж. Саме такою ручкою і повинні підписуватися договори і контракти. Можна купити партію брендованих преміум-ручок до якої-небудь події – наприклад, до ювілею компанії або укладення особливо великої угоди. І вручити їх співробітникам, лояльність яких стане ще вище колишнього. У нашому онлайн-магазині ви можете замовити ручки з логотипом оптом від таких відомих виробників як Mark Twain, Parker, Ritter Pen, Balmain та інші. В наявності є і пір'яні, і ролерні, і кулькові ручки. Купуючи продукти цих брендів можна бути впевненим - вони не підведуть. Погляньте на сувору красу ручки «Jotter» (від Parker) або на яскраву і літню «Havana» (бренду Totobi). Тут здригнеться серце будь-якого любителя якісної канцелярії.

Плюси і мінуси елітних ручок

Зрозуміло, що ручки з фірмовим логотипом преміум-класу дуже хороші, але чим саме? Ось їх головні переваги:
  • Якість виготовлення
  • Краса
  • Зручність
  • Традиційність (не знаєте що подарувати-подаруйте елітну ручку)
Що приємно, в сегменті дорогих ручок є велика різноманітність моделей. Можна підібрати таку модель, яка гранично точно відповідає вашому стилю і іміджу компанії. І це ще один плюс. Мінус один-такі аксесуари помітно дорожче звичайних офісних ручок. Іноді, набагато дорожче. Але ж на те він і "преміум".

Нанесення логотипу на ручки

Це важливий момент і для бюджетних товарів, а для дорогих ручок, які претендують на елітність, важливо подвійно. Після вибору конкретної моделі і кольору, можна подумати і про брендування ручок на замовлення. Ми можемо вам запропонувати нанесення напису наступними методами: дзеркальне гравірування, лазерне гравірування, тамподрук і УФ-друк. Всі ці технології добре відпрацьовані і дають відмінний результат. Вибір методу залежить від матеріалу ручки і від зображення, яке потрібно нанести. Уточнити цей момент можна у нашого онлайн-консультанта або по телефону. Для Вашої зручності ми також ввели послугу "купити в один клік" - вводите свій номер телефону і ми самі Вам передзвонимо. Ручки преміум-класу-це статусний предмет. І коли ви будете підписувати важливий документ, саме на ручку буде звернено всю увагу. До вибору самої ручки і зображення слід підійти з усією відповідальністю.

Преміум-доставка преміум-ручок

Отже, ви вирішили придбати ручки під нанесення логотипу оптом. Після прийняття замовлення і оплати, ми в стислі терміни виконаємо друк і організуємо оптову доставку по місту Києва і регіонам України.