0
0
0

Товари для відпочинку

Закінчується
Закінчується
Закінчується
Товари для відпочинку

Товари для відпочинку

Всі ми любимо відпочивати. Ну ладно, не всі, але багато – є Адже і трудоголіки. Відпочинок може бути найрізноманітнішим - на березі теплого моря, або в заміському лісі (борючись з комарами), або в горах, врешті-решт. Місць, які людина вважає придатними для відпочинку, дуже багато. Ймовірно, навіть на схилі діючого вулкана можна зустріти людину під шезлонгом, з коктейлем в руці. Список аксесуарів, які прийнято брати з собою у відпустку (або просто на вихідні на дачі) досить великий. Всі ми їх знаємо-складні стаканчики, Набори для барбекю, ланч-бокси, різні сумки і косметички, і навіть пластикові замки (які захистять ваші речі від набігу супостатів) і так далі.

Плюси брендованих товарів для відпочинку

Наша компанія пропонує вам вдихнути трохи душі в ці нехитрі предмети побуту і зробити з них рекламний інструмент. Для цього достатньо нанести на них логотип вашої компанії або який-небудь напис. Особливо це актуально, звичайно, для туристичних компаній, готелів і кемпінгів. Але і для будь-якої іншої організації, співробітники якої беруть участь в корпоративних вечірках, брендовані предмети краще чистих. Користування такими предметами згуртовує колектив. Якщо коротко, то товари для відпочинку з логотипом відрізняються такими приємними властивостями, як:
  • Низька ціна для більшості таких товарів
  • Практична користь
  • Мала вага і невеликі фізичні розміри (в основному)
  • Приємні асоціації-відпочинок, розслаблення, що корисно для реклами.
До речі, про приємні асоціації-непоганою ідеєю буде піднести який-небудь брендований товар бізнес-партнеру, який відправляється на відпочинок. І тоді, відкриваючи набір для барбекю (або косметичку... кхм) він згадає про Вашу компанію добрим словом. Ми, компанія Silcom, пропонуємо товари для відпочинку високої якості за прийнятними цінами і добре підходять під нанесення логотипу.

Надаємо лиск товарам для відпочинку

Вибравши предмети для брендування, можна приступати і до вибору методу нанесення зображення, звичайно, коли різні методи взагалі можливі. Ми пропонуємо Вам наступні способи принта: лазерне гравірування, тамподрук, термоперенос (термотрансфер), тиснення і шовкотрафарет. Варто зауважити, що гравірування і тиснення – це не для кольорових зображень, але зате ці способи дадуть виняткову стійкість принта. Інші дозволяють нанести кольорове зображення хорошої якості, і стійке до стирання. Для багатьох товарів вам також пропонується вибрати колір предмета, що дозволяє максимально «потрапити» в корпоративну колірну гамму. З усіма цими параметрами зручно "пограти" у фільтрі товарів, прямо на цій сторінці, а онлайн-консультант допоможе Вам у виборі і відповість на питання.

І відпочинок буде корпоративним

Купити різноманітні корисності для відпочинку можна на нашому сайті. І хоча ми працюємо в Києва, але здійснюємо оперативну доставку по Україні. Нехай відпочинок буде приємним і» відпускні «предмети з логотипом будуть говорити нам – »добре попрацювали, і тепер добре Відпочиваємо".