0
0
0

Візитниці

Закінчується
Закінчується
Візитниці

Візитниці

Незважаючи на наявність в телефоні записної книги і можливості спілкування в соціальних мережах, візитні картки ніхто не відміняв. У кожної людини є хоча б кілька візиток. А це означає, що їх потрібно десь зберігати. Для цього придумали Візитниці-зручні футляри або портмоне, у вигляді книжки з прозорими відділеннями всередині. Цей аксесуар представлений в двох видах-настільні, які мають великі габарити і більше підходять для офісу, і кишенькові – маленькі, зручні, їх завжди можна носити з собою. Діловій людині цей аксесуар необхідний як нікому іншому, особливо якщо буде виконаний в фірмовому стилі.

Сувеніри з логотипом

Візитниці з нанесенням логотипу для власних карток-це необхідний атрибут для будь-якого офісного представника, який сприятиме підвищенню лояльності співробітників до бренду. Це перспективний і корисний предмет для розміщення логотипу компанії, так як часто використовується в процесі знайомства, ділових зустрічей і переговорів. Фірмова візитниця-відмінний подарунок, який можна використовувати в рекламних цілях. Кожен раз, коли Ваш партнер, співробітник або клієнт, буде користуватися ним, ви будете ставати більш впізнаваним і популярним, так як Ваш логотип буде на виду.

Вибираємо стильний аксесуар

Сучасні люди все частіше використовують додаток "Візитниця" на смартфоні, але і класичні власники візитних карток не виходять з моди, тому що вони функціональні і є частиною іміджу. Ціни на Візитниці залежать від матеріалу, з якого вони виконані, і кожен зможе підібрати для себе варіант по своєму бюджету. Візитниці виготовляють з різного матеріалу, в різних кольорах. Вибирайте, що Вам до душі: Кожзам – відмінний варіант недорогого, але якісного подарунка. Метал. Найчастіше це алюмінієві і залізні футляри. Довговічні і виглядають дуже солідно. Поліуретан. Фактура матеріалу гладка, штучно зістарена. Пінополіуретан-м'який, екологічно чистий і безпечний матеріал. На кожен з представлених матеріалів наноситься друк різними методами, які переносять на обкладинку чітке і довговічне зображення, в насичених і яскравих кольорах. Власний логотип на Візитниці - це варіант розміщення корпоративної символіки на бізнес-аксесуарах, що підкреслюють вагомість компанії. Хороша візитниця підвищить якість комунікацій ваших менеджерів, візитки будуть завжди при них не м'ятими і чистими. Замовити оптовий друк на візитницях зможе дозволити собі навіть невелика компанія з обмеженим бюджетом.

Переваги замовлення візитниць в нашому магазині

Практичніше зберігати візитки в спеціальному аксесуарі, ніж весь час шукати їх в гаманці, сумці або кишені. Згодні? Тоді інтернет-магазин Silcom до Ваших послуг. Потрібен креативний сувенір? Замовивши Візитниці під нанесення в Києві, у нас. Наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір. Ми пропонуємо широкий асортимент чудових виробів за розумними цінами, хороший сервіс і оптову доставку по всій Україні.