0
0
0

Рюкзак

Хіт продажів
Хіт продажів
Закінчується
Закінчується
Рюкзак

Рюкзак

Сказати, що рюкзаки популярні – все одно що не сказати нічого. Їх різноманітність не піддається ніякому підрахунку і класифікації. Від найменших моделей, об'ємом в кілька літрів, до здоровенних туристичних монстрів об'ємом до 150 л.більшість з нас хоч колись та надягали рюкзак, а багато з ним буквально не розлучаються. Як то кажуть - »все своє ношу з собою". У міських умовах ці спеціалізовані сумки впевнено Змагаються з класичними побратимами, простими сумками, і важко сказати – хто перемагає. З огляду на це, напрошується думка – чому б не використовувати цю популярність для реклами? І справді, у рюкзаків є хороший вибір поверхонь для нанесення логотипу або напису, або навіть і того і іншого. Тому запит нанесення логотипу на рюкзак Київ дуже популярний і в Яндексі, і в гуглі. Рюкзаки з логотипом можна роздати співробітникам Вашої компанії, піднімаючи їх командний дух. Непоганим рішенням буде вручити брендовані екземпляри діловим партнерам, особливо якщо ви з ними вибираєтеся на природу для спільного відпочинку. Власне, рюкзаки з логотипом компанії є сенс поширювати серед усіх бажаючих, особливо якщо це потенційні клієнти. Ще брендовані рюкзаки практично завжди використовують кур'єри і промоутери. Вкрай рідко у них бувають звичайні,» чисті " рюкзаки.

Вибираємо і брендуємо

Прийнявши рішення про необхідність просування вашого бренду або рекламування компанії таким методом, можна приступити до приємного моменту – вибору моделі і кольору. А вибирати є з чого, вже повірте. У нашому онлайн-магазині ви можете замовити рюкзаки під нанесення з великого каталогу, які представлений прямо на цій сторінці. Штурманом в море рюкзаків для Вас послужить зручний фільтр для вибору потрібних параметрів майбутнього промо-рюкзака, а також опція «купити в один клік» (ви вводите свій номер телефону і Вам передзвонять). Зрозуміло, онлайн-консультант також готовий підказати вам потрібну інформацію. Рюкзаки-мішки, трансформери, дорожні рюкзаки, моделі для ноутбука або планшета, спортивні та водонепроникні рюкзаки, а також оснащені системою «Антизлодій». Величезна кількість кольорів (більше двадцяти), розмірів, варіантів носіння, матеріалів виготовлення... але, очевидно, що краще великий вибір, ніж маленький.

І ось логотип переходить на рюкзак

У нас ви знайдете як самі рюкзаки з логотипом на замовлення, так і можливість вибору різних методів нанесення зображення. Зокрема, це такі способи: лазерне гравірування, термоперенос (термотрансфер) і шовкотрафарет. Всі вони гарні по своєму, і вибираються відповідно до типу матеріалу рюкзака. Тому, при виборі конкретної моделі варто ознайомитися з тим, які варіанти нанесення доступні для неї.

Ви створили унікальний рюкзак. Що далі?

Після прийняття замовлення ми оперативно виконаємо друк на рюкзаках оптом. Після чого організуємо оптову доставку по місту Києва і регіонам України. І Ваша реклама вже дуже скоро з'явиться на вулицях і паркових стежках, в офісах і магазинах. Що і було потрібно…